Budowa 2-osiowego układu sterowania plotera pikującego

Dyskusje dotyczące najpopularniejszego programu sterującego maszynami CNC

diodas1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2788
Rejestracja: 15 sty 2006, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

#21

Post napisał: diodas1 » 20 kwie 2013, 22:16

Podobnie do niedawna było w telewizorni. We wszystkich niemal programach z prognozą pogody włącznie, w pierwszym i ostatnim kadrze można było się dowiedzieć że wszystkiemu winien Tusk. Nie było już nawet istotne czego dotyczy dana audycja, zawsze wyskoczył jakiś diabeł z pudełka i pluł jadem trzy po trzy. Awanturniczy bakcyl zagościł też na forum cnc i ma się dobrze. Trzeba chyba wypieprzyć za przeproszeniem Linuxa z komputera bo może to on jest nosicielem tej wścieklizny. Nie chcę zdziwaczeć i stać się podobnym zgryźliwym tetrykiem.
Chyba oślepłem lub czegoś nie rozumiem ale Krauz raczej nie takich odpowiedzi oczekuje a akademickie potyczki słowne (przepraszam akademików za to porównanie) dla człowieka który dopiero poznaje temat to spory przerost formy nad treścią. Założy pewnie kolejny wątek licząc na to że uda mu się zmylić tropy, odskoczy od awantur i w końcu czegoś sensownego się dowie. Tutaj jest już zbyt wysoka warstwa nasyconej siarkowodorem piany.
**************

Kolego Krauz Odbierz wiadomość PW



Tagi:


dziabi3
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 4
Posty: 874
Rejestracja: 13 sie 2009, 16:15
Lokalizacja: xxx

#22

Post napisał: dziabi3 » 21 kwie 2013, 00:08

Widzisz kolego ja tylko nauczyłem się od niektórych użytkowników linuxa jak pisać na tym forum bo inaczej się nie da i tyle w temacie.
Mach3 + CSMIO = :-) :-) :-)

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mach 2 / 3 / 4 (ArtSoft software)”