Programowanie PEPS

Dyskusje dotyczące programowania G-Code

Autor tematu
meries100
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 15
Rejestracja: 02 gru 2010, 20:10
Lokalizacja: Warszawa

Programowanie PEPS

#1

Post napisał: meries100 » 23 lip 2013, 16:01

WItam. Mam problem z programowaniem w programie PEPS w 4 osiach. Otóż podczas pisania programu program "głupieje" przy narożach bryły. Dokładnie to skręca głowice w dziwny sposób. Wydaje mi się ze to może być przyczycna postprocesora. Co z tym moge zrobić albo gdzie szukac pomocy ?



Tagi:


zadiCADCAM
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2013, 18:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Programowanie PEPS

#2

Post napisał: zadiCADCAM » 02 sie 2013, 18:42

meries100 pisze:WItam. Mam problem z programowaniem w programie PEPS w 4 osiach. Otóż podczas pisania programu program "głupieje" przy narożach bryły. Dokładnie to skręca głowice w dziwny sposób. Wydaje mi się ze to może być przyczycna postprocesora. Co z tym moge zrobić albo gdzie szukac pomocy ?
To na pewno wina post procesora. Zajął bym się tym, ale na PEPS'ie mało kto się zna w tym kraju, tak żeby zrobić to rzetelnie.
W ogóle to gratuluje zakupu, bo to na prawdę wyższa półka i mało kogo stać w Polsce na takie cacko.
Chętnie dowiedziałbym się ile to kosztuje, bo dużo szukałem na temat tego CAM’a i dowiedziałem się że to naprawdę nieźle chodzi. To twór do którego należy podchodzić z pełnym szacunkiem i też za porównanie ceny do jakości to są opinie forumowiczów zza morza.
Wracając do Twojego problemu to
Znalazłem dystrybutora PEPS -> Adam Kosałka
radziłbym się z nim skontaktować. To jakaś mała firemka także jest szansa na to że zrobią to rzetelnie, jeśli się podejmą. Proszę o info czy dali sobie radę.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „G-CODE - programowanie”