problem z instalacją solidworks wersja studencka


Autor tematu
wrona
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2011, 08:11
Lokalizacja: legnica

problem z instalacją solidworks wersja studencka

#1

Post napisał: wrona » 08 paź 2011, 08:15

witam, jak w temacie mam problem z zainstalowaniem solidworks, otóż po ściągnieciu pliku instalacyjnego z tego adresu: http://www.solidworks.com/sw/education/SDL_form.html nie wyświetla mi żadnych przycisków nawigujących po instalce. pojawiają sie za to pliki html w przeglądarce internetowej... próbowałem uruchamiać jako administrator i wersje 2010 też i nic to nie dało... pomożecie? :( posiadam system operacyjny windows 7 32bit i też taką instalke ściągałem.

edit
jaka jest roznica miedzy normalnym solidworksem a wersja studenca-edukacyjna? na studiach wymagaja wersji edukacyjnej ale jest z nia problem, no a normalna prędzej mozna dostac.. ;)



Tagi:

Awatar użytkownika

blue_17
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1715
Rejestracja: 16 kwie 2009, 07:55
Lokalizacja: Kraków/Kornatka

#2

Post napisał: blue_17 » 08 paź 2011, 23:16

Ograniczenie dotyczy zawartości pakietu i typów plików w jakich możesz zapisywać
"I siedzieli oni razem pod nagim DOS-em i nie wstydzili sie tego." :D


Pneumokok
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 919
Rejestracja: 28 gru 2009, 15:56
Lokalizacja: Miasto nieudaczników

#3

Post napisał: Pneumokok » 10 paź 2011, 12:16

Tak naprawdę to wersja studencka to straszna bida. Jeżeli chcesz zrobić jakiś projekt od początku do końca i żeby to ładnie wyglądało to zaopatrz się w wersję pełną :wink:
W wersji studenckiej nie istnieje coś takiego jak 'kreator otworów', toolbox i co za tym idzie 'smart fasteners' [wstawianie śrubek, podkładek i nakrętek]. Osobiście od początku używam wersji pełnych. Co do wersji studenckiej to jest jeszcze ograniczenie czasowe - działą tylko rok. Poźniej trzeba ją wywalić i zaistalować nowszą wersję studencką.

Pozdrawiam
Pneumokok
Jeżeli pomogłem kliknij pomógł :)


james007pl
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 14
Rejestracja: 06 kwie 2008, 22:28
Lokalizacja: warszawa

#4

Post napisał: james007pl » 11 paź 2011, 08:33

Niestety jedyne sensowne rozwiązanie to przeinstalowanie pakietu Macromedia Flash. Miałem taki sam problem dwa razy i za pierwszym razem to pomogło. Niestety za drugi razem już nie i zmuszony byłem przeinstalować Windowsa, bo nastąpiły jakieś nieodwracalne zmiany w rejestrze.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Solidworks”