SolidWorks 2010 DWGeditor - problemy z otworzeniem projektu


Autor tematu
Zooropa
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2011, 09:14
Lokalizacja: Polska

SolidWorks 2010 DWGeditor - problemy z otworzeniem projektu

#1

Post napisał: Zooropa » 13 maja 2011, 09:25

Witam. Mam problem z otworzeniem projektu w DWGeditor w wersji 2010 Solidworksa. Informacja jaka sie pojawia jest pokazana w zalaczniku w pliku. Wszystko wyglada tak. Plik, ktory chce otworzyc byl przygotowany w wersji 2007 i tam byl zapisywany. Solid 2007 pracowal na systemie windows 7 64-bitowym. Obecnie pracuje na solidzie 2010 32-bitowym i na systemie windows 7 32-biotym. Myslalem,ze moze tutaj tkwi problem. Na drugiej maszynie z windowsem 7 64-bitowym i solidem 2010 64-bitowym plik ten sie otwiera. Przygotowalem sobie przykladowy nowy plik w windowsie 7 64-bitowym i solidzie 2010 64-bitowym, skopiowalem do mojego 32-bitowego i sie uruchomil. Czyli wszedzie ten plik sie otwiera, tylko nie na tej maszynie. Plik z tego wynika jest dobry, nieuszkodzony. Co w takim razie moze byc powodem wystapienia bledu? Instalowalem solida jeszcze raz i nie poprawilo to sytuacji.

W zalaczniku mam tresc:
"Błąd: Can't open file. Potem jest sciezka do pliku. Nie mozna odzyskac (Recover) tego rysunku. Zawiera on nieprawidlowe lub uszkodzone informacje, ktore sa zbyt rozlegle do naprawienia.Pyta sie takze czy narzedzie recover ma sprobowacodzyskac ten plik.Konczy sie to niepowodzeniem"



Tagi:


altron
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 6
Rejestracja: 23 lis 2010, 12:39
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

#2

Post napisał: altron » 15 maja 2011, 14:50

Mam identyczny problem, tworzę rysunek w solidworksie potem do dxf i nie mogę go już otworzyć wywala błąd "nie można odzyskać recover tego rysunku. konversja do innych formatów nie pomaga. pracuje na windows 7 64bit. ma ktoś radę na ten problem?

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Solidworks”