Wersja 30 dniowa


numerek
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 3
Posty: 1555
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:23
Lokalizacja: trójmiasto

#11

Post napisał: numerek » 14 cze 2010, 17:58

jednym słowem SW się ceni
tak się ceni że opłaca się zakupić za 30 zł wersję crackowaną tudzież ściągnąć z muła

to się nazywa potityka !



Tagi:

Awatar użytkownika

bildder
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 4
Posty: 1125
Rejestracja: 03 sie 2007, 08:32
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

#12

Post napisał: bildder » 14 cze 2010, 20:43

Mialem juz dac spokoj, ale jakby Wasze panowie doswiadczenia mnie bardzo intryguja...
Niestety nie zgodze sie, ze udostepnianie wersji na tel. jest rozsadne - nie ma nad tym zadnej kontroli... i prosze nie mowcie, ze wszyscy sa uczciwi i chca taka wersje na testy...za dlugo zyje i zbyt wiele widzialem.
Kiedys byla wersje PE (personal edition) - mogl ja praktycznie kazdy otrzymac - byl jednak maly problem, bo nie bylo kompatybilnosci plikow z wersja komercyjna. Nie bede pisal z czym to sie wielokrotnie wiazalo.

Mam wrazenie, ze jezeli ktos chce przetestowac to ma taka mozliwosc, wszyscy inni to kombinatorzy.
Jezeli mieliscie prezentacje i nie jestescie zadowoleni - ok, kazdy ma prawo tak to oceniac. Powiem jeszcze, ze kiedy ja pare lat temu mialem okazje prowadzic prezentacje to najczesciej ktos przysylal pliki z wlasnymi przykladami, a jezeli nie przysylal to prezentacja techniczna byla na zywo bez zadnej sciemy i wyuczonych szablonowych przykladow. Niejednokrotnie trwala kilka godzin.

Nie do konca rozumiem tez, jak ktos kto nie zna programu (bo przeciez chce go zakupic) moze sam testowac - zeby cokolwiek zrobic trzeba chyba wiedziec jak sie do tego zabrac, jakie sa preferencje danego softu, jak i gdzie stosowac triki. Teraz pewnie uslysze, ze SW to banal i kazdy sam sie moze nauczyc w tydzien... jezeli ktos tak mysli to gratuluje.

Dodam, ze tez jako konsument z wielu rzeczy proponowanych przez korporacje nie jestem zadowolony, ale Wasze przyklady sa jak dla mnie dziwne. Powtorze, wydaje mi sie absurdem, ze ktos moze udostepnic pelna wersje programu anonimowej osobie np. odpowiadajac na prosbe jw. Kazdy ma prawo oceniac to po swojemu.
Paweł Kęska
CSWE | CSWI | CSWP
-----------------------
solid-szkolenia.pl
solid-blog.pl
solid-podreczniki.pl
-----------------------

Awatar użytkownika

LukasB
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 132
Rejestracja: 02 wrz 2008, 12:51
Lokalizacja: Poznań

#13

Post napisał: LukasB » 14 cze 2010, 21:05

Witam ! tak se sklada ze 30-dniowa wersja proE wildfire 5.0 jest dostepna wraz z prenumerata czasopisma dostepnego tu http://www.konstrukcjeinzynierskie.pl/archiwum.htm

Awatar użytkownika

blue_17
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1715
Rejestracja: 16 kwie 2009, 07:55
Lokalizacja: Kraków/Kornatka

#14

Post napisał: blue_17 » 17 cze 2010, 00:41

Kolego LukasB w którym numerze :?: :grin:

Wracając do dyskusji problem jest w tym że mojej uczelni nie stać na SW a pracowałem na nim w pracy więc umiem coś nieco go obsługiwać

A z tego co wiem kod odbezpieczający SW otrzymuje się od prowadzącego zajęcia a jeśli niema się zajęć z SW to skąd wziąć "seriala"
"I siedzieli oni razem pod nagim DOS-em i nie wstydzili sie tego." :D


SACZI
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 3
Posty: 370
Rejestracja: 07 sie 2005, 11:06
Lokalizacja: z tego ?wiata

#15

Post napisał: SACZI » 17 cze 2010, 17:23

blue_17 pisze:Kolego LukasB w którym numerze :?: :grin:
4(31) kwiecień 2010.
blue_17 pisze:Kolego LukasB w którym numerze :?: :grin:

Wracając do dyskusji problem jest w tym że mojej uczelni nie stać na SW a pracowałem na nim w pracy więc umiem coś nieco go obsługiwać
Kolega raczy żartowac?
Miesiąc temu wykładowca przyznał sie, ze pełna licencja edukacyjna na 10 stanowisk CATII kosztowała uczelnie 3000PLN!
Koltech ja sprzedawał.
Więc na 100% nie jest to sprawa braku funduszy.
Podejrzewam, że po prostu nie chca uzywac SW(jedna z katedr PRz uzywa jeszcze archaicznego I-Deasa i o zmianie słyszeń nie chcą).


Arek99
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Sympatyk forum poziom 2 (min. 50)
Posty w temacie: 1
Posty: 66
Rejestracja: 25 lip 2007, 14:03
Lokalizacja: wschód

#16

Post napisał: Arek99 » 17 cze 2010, 20:18

Nie galopujcie tak w sumie to kiedyś był temat o darmowych wersjach na wypróbowanie
https://www.cnc.info.pl/topics51/darmow ... htm#132346

A co do udostępniania to zadzwoniłem kiedyś do cns i poprosiłem o wersje testową Alphacama v8 i bez problemu otrzymałem wraz z aktywacją na 30 dni myślę że i tak jak ktoś chce to znajdzie jak panowie pisali wersje sportowe ale raczej po to aby się podszkolić przed ewentualnym zakupem.
Balestrini idea 5os bez tajemnic, Alphacam R1, Solidworks certyified

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Solidworks”