Temat pracy inżynierskiej


Autor tematu
dzikidarek
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Posty w temacie: 1
Posty: 34
Rejestracja: 07 sty 2016, 17:02
Lokalizacja: Polska

Temat pracy inżynierskiej

#1

Post napisał: dzikidarek » 24 lip 2016, 18:48

Witam,
Z wykorzystaniem oprogramowanie Inventor 2015 wykonałem model frezarki sterowanej numerycznie. Dodatkowo wykonałem w środowisku Inventor Studio animacje przedstawiającą budowę frezarki. Animacja trwa 3 minuty.
I teraz moje pytanie:
Czy mogę oprzeć o to co wykonałem swoją pracę inżynierską oraz czy bylibyście w stanie zaproponować mi jakiś temat na podstawie przedstawionych informacji?

Nie mam jeszcze promotora, dlatego postanowiłem zapytać tutaj by w wolnych chwilach zacząć wykonanie pracy pisemnej.

Pozdrawiam



Tagi:

Awatar użytkownika

pitsa
Moderator
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 4654
Rejestracja: 13 wrz 2008, 22:40
Lokalizacja: PL,OP

Re: Temat pracy inżynierskiej

#2

Post napisał: pitsa » 24 lip 2016, 22:26

dzikidarek pisze: Nie mam jeszcze promotora, dlatego postanowiłem zapytać tutaj by w wolnych chwilach zacząć wykonanie pracy pisemnej.
Co uczelnia to inne zwyczaje.
Skontaktuj się z jakimś normalnym promotorem i dowiedz się na swojej uczelni jaki jest terminarz zgłaszania tematów (bo to promotorzy proponują tematy a nie studenci).
zachowanie spokoju oznacza zdolności do działania
ᐃ 🜂 ⃤ ꕔ △ 𐊅 ∆ ▵ ߡ

Awatar użytkownika

gutek77
Stały bywalec (min. 70)
Stały bywalec (min. 70)
Posty w temacie: 1
Posty: 77
Rejestracja: 26 gru 2010, 02:25
Lokalizacja: Małopolskie

#3

Post napisał: gutek77 » 25 lip 2016, 11:12

Pewno że możesz. Praca inżynierska jest pracą odtwórczą. Magisterska dopiero jest pracą badawczo-rozwojową. Ja np nie pisałem o budowie frezarki ale badałem napęd skokowy w użytej frezarce i jego parametry mechaniczno-elektryczne.
Automatyk-Elektryk

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Autodesk Software (Autocad, Inventor etc) ”