Problem konwertowanie dwg to dstv


Autor tematu
storck
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2014, 19:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Problem konwertowanie dwg to dstv

#1

Post napisał: storck » 11 kwie 2014, 20:00

Witam,

Jako że to mój pierwszy post pragnę gorąco się z Wami przywitać.

Od 10 lat pracuję jako Technolog-Programista Maszyn CNC od 6 miesięcy pracujemy na programach AC2014 dodatek moses3d 2014 calkiem jeszcze go nie opanowałem i tu jest właśnie problem potrzebuje informacji jak exportować plik dwg do dstv przy pomocy mosesa lub też Autocada (dodam że jest to pełna wersja), posiadam rownież BOCAD NC ale na import plików DWG potrzebna jest dodatkowa licencja a już nie mówię jakie to są koszty. Proszę o informację czy istnieje jakiś program który mi wygeneruje plik dstv z dwg? Może być dstv+

pozdrawiam
Michał


AutoCad2014, BOCAD-NC, PROFILINE,SINUMERIC, FASTCAM, MOSES 2014 potrzebujesz pomocy? pisz.
MESSER, PEDDINGHAUS, KALTENBACH, GIETART, STIERLI, CMM, GERIMA.

Tagi:


dubla
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2016, 17:02
Lokalizacja: Olsztyn

Moses

#2

Post napisał: dubla » 02 sie 2016, 22:29

Witam.
Posiadam MOSES Version 14.0 R2015 (Jul 27 2015).
Nie wydaje mi się by można było z tego programu wyeksportować pliki DSTV (przynajmniej moja wersja tak ma). Do generowania plików dstv nc służą obecnie inne programy modelujące typu Tekla, Aveva, Graitec Advance Steel. Ale tak jak mówisz są one bardzo kosztowne, wymagają zrobienia modelu a potem eksportu tych elementów.

Czy może znalazłeś jakiś program do konwersji dwg na dstv?

Czy pracowałeś z urządzeniami Kaltenbacha?
Na tę chwilę spotkałem się z nimi i zauważyłem, że oni wyposażają sprzęt w oprogramowanie bocad, moses.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Autodesk Software (Autocad, Inventor etc) ”