Inventor 2011 - brak wymiarów i tekstów


Autor tematu
foadrian
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 3
Posty: 3
Rejestracja: 23 lut 2013, 00:57
Lokalizacja: Piątnica

Inventor 2011 - brak wymiarów i tekstów

#1

Post napisał: foadrian » 23 lut 2013, 01:06

Witajcie po raz pierwszy. Uczę się obsługi Invntora i mam problem z brakiem napisów i wymiarów. Gdy dodam jakiś wymiar pojawiają się strzałki ale brak wartości liczbowej, oczywiście mogę modyfikować taki wymiar ale nie widzę jego wartości. Gdy tworzę rysunek i wstawiam tabelę z elementami spawa ma się tak samo, wyświetla się pusta tabela jednak podczas edycji tabeli są zawarte w niej wszystkie elementy. Słowem sprawa wygląda tak jakby napisy były niewidoczne lub wyłączone. Uprzejmie proszę o pomoc.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us



Tagi:


markiz1
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2013, 14:01
Lokalizacja: Slovakia, Martin

#2

Post napisał: markiz1 » 23 lut 2013, 14:09

Martin ; Slovakia


creative1agh
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 2
Posty: 264
Rejestracja: 25 sty 2009, 21:11
Lokalizacja: Kraków

#3

Post napisał: creative1agh » 23 lut 2013, 14:55

Dokładnie, jak kolega wyżej napisał, trzeba doinstalować poprawkę, jest na stronach autodesku.


Autor tematu
foadrian
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 3
Posty: 3
Rejestracja: 23 lut 2013, 00:57
Lokalizacja: Piątnica

#4

Post napisał: foadrian » 23 lut 2013, 18:37

Podpowiedz jak najbardziej we właściwym kierunku. Niestety nie rozwiazuje mojego problemu. Korzystam z win7 i na nim mam zainstalowany Autodesk Inventor ale win Xp też jest zainstalowany na tym samym komputerze. Nie mogę zainstalować poprawek- błąd o braku oprogramowania Autodesk lub o niezgodności wersji. Szukałem na dysku aktualizacji microsoftu która jest odpowiedzialna za błąd z textem. Niestety nie posiadam tej aktualizacji przez co nie mogę jej usunąć. Paranoja! Dzięki za pomoc ale chyba skończy się na drastyczniejszych krokach.


creative1agh
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 2
Posty: 264
Rejestracja: 25 sty 2009, 21:11
Lokalizacja: Kraków

#5

Post napisał: creative1agh » 23 lut 2013, 22:31

Z tego co pamiętam, to na xp miałem podobnie, też nie mogłem tego zainstalować, bo miałem komunikat o niezgodności wersji.
Problem w tym, że poprawka dała się doinstalować, o ile wcześniej zainstalowałem łatkę SP2 dla inventora.
Nie do xp, co mnie zmyliło, bo ten miał już sp3, ale właśnie do inventora.
Dopiero po tej instalacji dało się doinstalować patch odpowiedzialny za ten błąd z wyświetlaniem tekstów.
Sprawdź dokładnie, jaką wersję inventora masz, potem do jakiej wersji jest patch i ewentualnie zaktualizuj go właśnie wcześniej service pack'iem jeśli takowy jest.


Autor tematu
foadrian
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 3
Posty: 3
Rejestracja: 23 lut 2013, 00:57
Lokalizacja: Piątnica

#6

Post napisał: foadrian » 24 lut 2013, 12:28

creative1agh serdeczne dzięki za pomoc! Wystarczyło zainstalować sp1 i sp2 do Inventora i problem znikł.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Autodesk Software (Autocad, Inventor etc) ”