CINCINNATI MILACRON SABRE 1000

Dyskusje na temat innych obrabiarek i systemów sterowania stosowanych w maszynach przemysłowych

Autor tematu
RDS
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 6
Rejestracja: 28 sie 2007, 19:00
Lokalizacja: poznań

CINCINNATI MILACRON SABRE 1000

#1

Post napisał: RDS » 31 maja 2011, 01:22

Witam
Pracuje ktoś na takiej maszynie?Jeśli tak to mam prośbę? Potrzebuje informacji o napędzie osi X.Posiadam taką maszynę i cały czas mam problem ze stabilnością osi X.
Maszynę kupiłem używaną i nie mam pewności czy ktoś wcześniej nie wymieniał przy niej napędu osi X.Chodzi mi głownie o z czytanie symboli z napędów umieszczonych w szafie sterowniczej.U mnie wygląda to tak:
X-Cincinnati Milacron: BDS4 206 23 412W32
Y-Cincinnati Milacron: BDS4 210 23 412W32
Z-Cincinnati Milacron: BDS4 210 23 412W32

Jak widać oś X ma inny symbol niż pozostałe,również po zamianie napędów czyli przełożeniu np.X na Y stabilność traci oś Y.
Jeśli ma ktoś możliwość sprawdzenia tego będę bardzo wdzięczny,bo na dzień dzisiejszy nie wiem czy mój problem spowodowany jest tym że posiadam nieodpowiedni napęd, czy może napęd jest odpowiedni,ale jest uszkodzony.



Tagi:


Drasmen
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2007, 17:06
Lokalizacja: Tychy

Naprawiam Sabre 1250

#2

Post napisał: Drasmen » 29 cze 2013, 17:31

Witam naprawiam Sabre 1250 i mi się wydaje że ten inny powinien być na osi Z u mnie w maszynie właśnie oś Z ma grubsze przewody i offset jest inaczej ustawiony na osi X i Y powinien być na zero a na osi Z najczęściej jest to ustawione tak by falownik ciągnął cały czas do góry w zależności od balastu jaki ma założona oś Z .
Mam jeszcze pytanko jak ma pan jakieś schematy do pana maszyny to czy mógłbym jakieś kopie prosić, ta co ja naprawiam niema nic.
Dziękuję i pozdrawiam.


zarnowski
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2013, 14:20
Lokalizacja: Ruciane Nida

#3

Post napisał: zarnowski » 11 wrz 2013, 13:08

Szukam informacji o tym jak programować Sabie 1000. Czy ktoś ma, choć podstawowe kody? Bardzo proszę odpowiedz. Pracuje od niedawna na obrabiarce CNC. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Inne obrabiarki przemysłowe”