Roboty kuka .Wybor programu,job i cell


Autor tematu
tidia
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 09 gru 2009, 19:12
Lokalizacja: legnica

Roboty kuka .Wybor programu,job i cell

#1

Post napisał: tidia » 09 gru 2009, 19:36

Czesc

Panowie a ja pracuje na robotach kuka ,jest to jednacela i 2 roboty 1 spawajacy a drugi pastujacy,ich stół roboczy podzielony jest na 4 czesci ,strony a1 i przeciwlegle b1,oraz a2 i b2. mieszcze sie na nim 4 stoły robocze, oraz ma pulpit sterowniczy od celi(lewa) siemensa.ja mam taki problem otoz na stronach a1 i b1 sa zalozone stoły ,mozna na nich robic 2 rozne artykuły na obu w zaleznosci od programu ,napisane sa programy, z pulpitu ster wybiera sie palete (a1 b1)i program nr 1 lub 2.

Moj problem to musze napisac 2 nowe programy na nowe stoly a2 i b2. Z ruchami robota i funkcjami se poradze ale jak dobrac sie do tego by robot wiedzial ktora ma zalozane nazedzie ,ktora jest strona i ktory program wybrac. Napewno musze cos wpisac w job od 1 - 4 oraz program cell.

tylko co i gdzie moze ktos z was wie lub ma jakies materialy a moze jakis scrren lub cos w tym stylu? to bylbym wdzieczny

moje gg to 7204762



Tagi:


trenkwalder
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 4
Rejestracja: 06 sie 2012, 11:41
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Szukamy Operatorów KUKA - FINLANDIA

#2

Post napisał: trenkwalder » 06 sie 2012, 11:50

Witam, szukam operatorów robotów KUKA - proszę o kontakt 501-057-877. Karolina Czeszyk, Trenkwalder Benefit
Od kilku lat zajmujemy się rekrutacją kandydatów dla branży metalowej w Finlandii, za naszym pośrednictwem pracę znalazło już kilkaset osób. Nie pobieramy opłat od kandydatów.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Roboty”