YooCNC 6040 Krańcówki jak wlutować

Ogólne tematy związane z maszynami CNC, maszyny o odmiennej konstrukcji czyli wszystko co nie pasuje do powyższych.
Tu możesz również przedstawić się i opisać swoją maszynę

Autor tematu
MarioMAX
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 181
Rejestracja: 17 sty 2013, 12:02
Lokalizacja: Oświęcim

YooCNC 6040 Krańcówki jak wlutować

#1

Post napisał: MarioMAX » 21 kwie 2017, 19:27

Witajcie, dzisiaj w końcu chciałem ulepszyć chińskie cudo o krańcówki.
i coś skopałem, nie wiem czy dobrze przylutowałem do płytki, a może to coś w machu źle ustawiłem.. przylutowane tak jak na zdjęciu ( przepływ na krańcówkach cały czas, kliknięcie przerywa obieg )
Obrazek
Ustawiam input signal jak na zdjęciu tylko piny na numer 11 ( już próbowalem na 12 i 13 ale efekt ten sam ) bez zaznaczenia active low informuje, że limit jest kliknięty i nie ruszy, ale nie ważne czy w pin number wpisane 11 12 czy 13...
Obrazek
Tutaj tył płytki. Podpiąłem tak jak czerwone strzałki, a chyba jeden przewód powinien lecieć pod Estop
Obrazek
Sprawdziłem lutowanie i tam jest wszystko ok

Co do pytań ile jest warta chińska maszynka, to ja za taką 1,5kw 4 osiowa i elektryka zrobiona tam jest super ( w tych nowych modelach S80 ) to za cenę 7000zł ( taki koszt jak zamawiasz transport nowej przez Anglię ) to jest ok. Ale władowałem ok 700zł w nią na nową wyższą bramę, wałki podparte, grubsze aluminium, i stalowy stół ( w końcu waga konkretna koło 120kg ) Tak teraz wygląda tylko ściągnięty jeszcze stół, nawet stal skrobnąłem.
Obrazek



Z góry dzięki za pomoc.



Tagi:

Wróć do „NASZE AMATORSKIE MASZYNY CNC”