Rekrutacja specjalistów CNC

Ogólne tematy związane z maszynami CNC, maszyny o odmiennej konstrukcji czyli wszystko co nie pasuje do powyższych.
Tu możesz również przedstawić się i opisać swoją maszynę

Autor tematu
ola
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2007, 15:58
Lokalizacja: Kraków, Kazimierz

Rekrutacja specjalistów CNC

#1

Post napisał: ola » 02 paź 2007, 16:06

Zajmuję się rekrutacja na operatota CNC do Wielkiej Brytanii ale mój klient odrzuca kandydatów gdyż twierdzi, że nie potrafią programować maszyny CNC. Nie wiem tylko o jakie programowanie chodzi bo według opisu stanowiska musza to byc osoby potrafiące programować w systemie FANUK. Myślę, że wpadłam w jakąś językowa pułapkę związaną z samą nazwą "programowanie". Czy są jakieś rodzaje programowania - mniej i bardziej zaawansowane? Czym różni się tokarka numeryczna od automatu tokarskiego? PROSZĘ SPECJALIśCI POMóżCIE KOBIECIE PROBUJąCEJ DOWIEDZIEć SIę CZEGOś KONKRETNEGO!!!!



Tagi:

Awatar użytkownika

easy2002
Moderator
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1998
Rejestracja: 27 lis 2004, 19:40
Lokalizacja: Gniew
Kontakt:

#2

Post napisał: easy2002 » 02 paź 2007, 20:12

Witam
Tu w temacie kolega bardzo ładnie to opisał
https://www.cnc.info.pl/topics77/do-age ... ght=#55338
To może być problem z osobami które na siłę chcą wyjechać i piszą w CV rzeczy których nie potrafią bo wystarczy że pracodawca zadzwoni i zapyta o daną funkcję "standardową" na sterowaniu FANUK i już wie że ktoś blefuje
:grin:
... z poważaniem ....pozdrawiam --- Doceń to że, poświęciłem Ci trochę czasu !!! wciśnij "pomógł" to nic nie kosztuje ;-) ---
Moja pierwsza i druga maszynka a trzecia w fazie testu http://www.cnc.info.pl/viewtopic.php?t=2281


jasiu80
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 14
Rejestracja: 24 lut 2008, 20:44
Lokalizacja: Świdnica

#3

Post napisał: jasiu80 » 24 lut 2008, 21:00

witam jestem dzis tu 1 raz pracowalem na roznych fanucach jeste to jedno z najtanszych oprogramowan i dla tego pakuja je wszedzie. sa fanuci z pomoca graficzna ale i bez niej nawet w polskich maszynach z pleszewa sa fanuki ale bardzo duzo ludzi nie potrafi programowac ich z palca

[ Dodano: 2008-02-24, 21:02 ]
witam kolege easy 2002 masz moze ksiazke w pdf do okma lu 450 z 2 glowicami potrzebuje dzieki
jasiu80

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „NASZE AMATORSKIE MASZYNY CNC”