Wykrawarka Trumpf trumatic 500

Ogólne tematy związane z maszynami CNC, maszyny o odmiennej konstrukcji czyli wszystko co nie pasuje do powyższych.
Tu możesz również przedstawić się i opisać swoją maszynę

Autor tematu
WITO
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 5
Rejestracja: 12 sie 2008, 16:36
Lokalizacja: GDYNIA

Wykrawarka Trumpf trumatic 500

#1

Post napisał: WITO » 07 sie 2012, 08:45

Witam
Czy ktoś może mi powiedzieć co oznaczają te komunikaty ?
F2-FAULT 192
ENCODER defence-to nie wiem czy całkowicie poprawnie napisałem . Pozdrawiam



Tagi:

Awatar użytkownika

cnccad
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 3548
Rejestracja: 24 gru 2006, 11:54
Lokalizacja: już tylko Mysłowice
Kontakt:

#2

Post napisał: cnccad » 13 sty 2013, 16:15

kolego ... reklamy to w dziale ogłoszeń
promujesz się na siłę a nic nie pomagasz.
Pozdrawiam.

Każda praca ma swoją wartość a zaniżanie jej wartości jest brakiem szacunku do pieniędzy i samych siebie.

Awatar użytkownika

clubber84
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1191
Rejestracja: 28 sie 2011, 10:34
Lokalizacja: Zach-Pom

#3

Post napisał: clubber84 » 13 sty 2013, 16:51

Dokładnie, bierz przykład z kolegi wyżej lub kolegów Kimla, kamar, WZÓR, bartuss1, sajgon itp.
Mają swoje firmy (są serwisantami jak kolega wyżej), ale nie robią sobie reklamy.
Jeśli problem wymaga już osobistej interwencji, to dogadują się poprzez PW.
Czy to takie trudne?



W


Jacek Rokita
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 7
Rejestracja: 13 sty 2013, 14:02
Lokalizacja: Świdwin
Kontakt:

Re: Wykrawarka Trumpf trumatic 500

#4

Post napisał: Jacek Rokita » 13 sty 2013, 18:37

Koledzy spokojnie - Dziś się dopiero zarejestrowałem i od dziś chciał bym wam trochę pomóc.
Wykrawarkiu Trumpf mam w najmniejszym palcu znam języki Ang. Niem. Mam wszelką dokumentację alarmów kodów G haseł postępowania proceduralnego z uruchomienie.
Prowadzę od 8 lat serwis tych maszyn znam kilka osób w niemczech profesjonalniieznających się na tych maszynach. A wy odrazu wywalacie mnie poza ramki forum. Nie mam czasu na takie pierdoły by siedzieć na forum ale dziś mnie to trochę uraziło.
Zapytajcie się " HUD " Głażewskiego o moje możliwości.
mogę daż wam Angilski niemiecki do maszyny. TC500 rozszeżam pamięć do 500 kb programowo. TC260 rozszeżam do 320 kb. TC240 do 320 kb. bez wkładania jakiej kolwiek części.
Miłego oblewania mnie.
Cnc Serwis Wykrawarki i Prasy

Awatar użytkownika

clubber84
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1191
Rejestracja: 28 sie 2011, 10:34
Lokalizacja: Zach-Pom

#5

Post napisał: clubber84 » 13 sty 2013, 20:26

No dobrze, dołącz kolego do naszej społeczności, ale przestrzegaj reguł:
- nie reklamujemy się bezpośrednio w postach, podpisach etc. (od tego jest dział reklam, banery są do dyspozycji dla każdego, wizytówki pod nick'iem lub w podpisach);
- jeśli ktoś potrzebuje pomocy, to nie kierujemy tą osobę do siebie, tylko pomagamy w miarę możliwości w postach do tematu (niektórzy chcieliby zobaczyć jak rozwiązać problem, który zauważą u siebie);
- jeśli problem wymaga osobistego zaangażowania i dany użytkownik się zgodzi, to załatwiamy to poprzez prywatne wiadomości "PW";
- używamy poprawnej pisowni w ojczystym języku (ganimy również za to innych, nie tylko konkretnych użytkowników);
- i najważniejsze na koniec: klikamy POMÓGŁ, jeśli ktoś rozwiązał nasz problem (nawet poprzez PW).

BTW.
I nie spieszymy się z pisaniem postów, jest opcja "cytuj", dzięki której można na spokojnie przemyśleć co się chce napisać.



W


HUD
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 463
Rejestracja: 22 kwie 2007, 21:27
Lokalizacja: Lublin

#6

Post napisał: HUD » 13 sty 2013, 20:48

Jacek coś Ty taki obrażalski ??
Zastosuj się do rad kol clubber84 i będzie OK !
A jak chcesz pomóc to napisz jak poszerzyć pamięć w TC 240R
Pozdrawiam Krzysztof G.

Awatar użytkownika

cnccad
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 3548
Rejestracja: 24 gru 2006, 11:54
Lokalizacja: już tylko Mysłowice
Kontakt:

Re: Wykrawarka Trumpf trumatic 500

#7

Post napisał: cnccad » 13 sty 2013, 20:50

Jacek Rokita pisze:Koledzy spokojnie - Dziś się dopiero zarejestrowałem i od dziś chciał bym wam trochę pomóc.
Wykrawarkiu Trumpf mam w najmniejszym palcu znam języki Ang. Niem. Mam wszelką dokumentację alarmów kodów G haseł postępowania proceduralnego z uruchomienie.
Prowadzę od 8 lat serwis tych maszyn znam kilka osób w niemczech profesjonalniieznających się na tych maszynach. A wy odrazu wywalacie mnie poza ramki forum. Nie mam czasu na takie pierdoły by siedzieć na forum ale dziś mnie to trochę uraziło.
Zapytajcie się " HUD " Głażewskiego o moje możliwości.
mogę daż wam Angilski niemiecki do maszyny. TC500 rozszeżam pamięć do 500 kb programowo. TC260 rozszeżam do 320 kb. TC240 do 320 kb. bez wkładania jakiej kolwiek części.
Miłego oblewania mnie.
Znów reklama :!:
Jak nie masz czasu siedzieć tu na forum i zajmować się pierdołami to po co tu jesteś :?:
Tą wypowiedzią nas , użytkowników urażasz , a wręcz obrażasz.
Pozdrawiam.

Każda praca ma swoją wartość a zaniżanie jej wartości jest brakiem szacunku do pieniędzy i samych siebie.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „NASZE AMATORSKIE MASZYNY CNC”