PROSZĘ o pomoc. Monitor do TNC 155

Szukasz informacji o silniku, scalaku czy innym elemencie to podaj symbol, i inne oznaczenia a moze ktos coś ci znajdzie

Autor tematu
manicks
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2007, 19:52
Lokalizacja: Zduńska Wola

PROSZĘ o pomoc. Monitor do TNC 155

#1

Post napisał: manicks » 07 lip 2008, 14:37

Witam. Mam frezarkę Bridygeport ze sterownikiem HH TNC 155 Podczas pracy zgasł ekran, frezarka z progrmu pracuje poprawnie co nie zmienia faktu żę nic więcej nie mogę zrobić. Proszę o informację gdzie mogę kupić lub naprawić monitor do tego sterownika, przewód sygnałowy wygląda jak od normalego monitora tyle że ma 9 bolców. Proszę o jakiekolwiek informacje.



Tagi:


ganzi
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 263
Rejestracja: 18 kwie 2007, 07:35
Lokalizacja: podkarpacie

#2

Post napisał: ganzi » 07 lip 2008, 22:05

Witam!
W firmie w której pracuje był podobny przypadek, zepsuł się monitor od sterowania krawędziarki <był w nim również mały monitor CRT> obecnie podpięty jest monitor 17" LCD, działa bez najmniejszego problemu! Szczerze mówiąc nie wiem ile pinów miała wtyczka od oryginalnego monitora, jeśli chcesz mogę zapytać osobę, która go montowała. W każdym bądź razie wydaje mi się, że w bardzo łatwo sposób będziesz mógł obejść tą przeszkodę stosując przejściówkę z 9 do 15 pinów. Oczywiście jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Informacji na temat...”