cnc a leki na schizofrenie

Szukasz informacji o silniku, scalaku czy innym elemencie to podaj symbol, i inne oznaczenia a moze ktos coś ci znajdzie

Autor tematu
gelo441
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2011, 17:08
Lokalizacja: Jasło

cnc a leki na schizofrenie

#1

Post napisał: gelo441 » 29 paź 2017, 19:37

Witam! znacie może kogoś z chorobami psychicznymi, kto pracuje na cnc?

Wiem, że jest coś takiego, jak psychotesty. Jednak, gdy szukałem informacji, nigdzie nie było nic o takich maszynach, jak cnc. Były raczej różnego rodzaju badania dla kierowców czy operatorów ciężkiego sprzętu. Mieliście może potrzebę/nakaz zrobienia takiego badania?

Chodzi o to, że czuję się na siłach, żeby zrobić psychotesty na maszyny cnc (tylko, że takich nie znalazłem), ale na pewno za trudne by były dla mnie testy na samochód. I nie wiem właśnie jak to wykombinować, bo jako takich na cnc po prostu nie ma.

Na ulotce "depakine chrono" pisze, że powinienem się upewnić, jak wpływa na mnie lek, przed przystąpieniem do pracy przy maszynach. Czyli nie ma kategorycznego zakazu.

W tej chwili jestem na stażu - pracownik biurowy. I, gdy byłem u lekarza po zaświadczenie, to też kręciła nosem, że choroba , że to, że tamto. Ale koniec końców podpisała.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!



Tagi:


Rocol
Znawca tematu (min. 80)
Znawca tematu (min. 80)
Posty w temacie: 1
Posty: 95
Rejestracja: 08 lip 2017, 21:42
Lokalizacja: bychawa

#2

Post napisał: Rocol » 29 paź 2017, 21:10

nie ma to jak dobrze dobrane środki psychotropowe - podstawa zadowolenia z życia :mrgreen:


Robert_K
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1113
Rejestracja: 15 sie 2017, 08:03
Lokalizacja: Podkarpacie

#3

Post napisał: Robert_K » 29 paź 2017, 21:30

Wybaczcie offtop, ale słyszałem że mówią tak:
Nie ma ludzi zdrowych psychicznie, są tylko niezdiagnozowani.
Rocol pisze:nie ma to jak dobrze dobrane środki psychotropowe - podstawa zadowolenia z życia
Jedna kobieta pomyliła sobie środki antykoncepcyjne z tymi na uspokojenie. Ma teraz jedenaścioro dzieci ale w ogóle się tym nie przejmuje ;)

Koniec offtopu :)

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Informacji na temat...”