Obróbka uzębień stożkowych-katalogi,dane

Szukasz informacji o silniku, scalaku czy innym elemencie to podaj symbol, i inne oznaczenia a moze ktos coś ci znajdzie

Autor tematu
james007pl
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 2
Posty: 14
Rejestracja: 06 kwie 2008, 22:28
Lokalizacja: warszawa

Obróbka uzębień stożkowych-katalogi,dane

#1

Post napisał: james007pl » 06 kwie 2008, 22:33

Witam
Jestem studentem IV roku na Wydziale Inżynierii Produkcji i pisze właśnie właśnie pracę inżynierską na temat "Nowoczesnych narzędzi do obróbki uzębień stożkowych"

I w związku z tym mam następującą prośbe: czy są państwo w posiadaniu jakichkolwiek informacji na temat narzędzi do obróbki uzębień stożkowych produkowanych przez firmę Gleason albo Klingelnberg? Mogą byc one w dowolnej formie np. katalogi albo broszury informacyjne. Chodzi mi dokładnie o opis ich budowy, technologię obróbki za pomocą tych narzędzi, tabele z rozmariami głowic obróbczych itp

Będe z góry wdzięczny za wszystkei infromacje na ten temat.



Tagi:


margor
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 327
Rejestracja: 24 lut 2005, 09:20
Lokalizacja: Warszawa

#2

Post napisał: margor » 06 kwie 2008, 23:14

Pogadaj z facetem se "starej technologii" , nazywa się dr inż. Radosław Morek. Prawdopodobnie jest jednym z kilku ludzi w PL którzy wiedzą o co chodzi.


Autor tematu
james007pl
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 2
Posty: 14
Rejestracja: 06 kwie 2008, 22:28
Lokalizacja: warszawa

#3

Post napisał: james007pl » 07 kwie 2008, 22:05

Dzięki za info, bo nawet nie wiedziałem jak bardzo uzdolnionych wykładowców mam na wydziale :)
Ale jeśli ktoś będzie posiadał jakieś informacje o których wcześniej wspomniałem, to chętnie je przygarne ;] Jakby co daje mejla: [email protected]

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Informacji na temat...”