poszukuje solidneko wykonawcy elementów mojej przyszłej masz

Szukasz informacji o silniku, scalaku czy innym elemencie to podaj symbol, i inne oznaczenia a moze ktos coś ci znajdzie

Autor tematu
kyni13
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 1
Posty: 18
Rejestracja: 02 kwie 2007, 20:34
Lokalizacja: Sosnowiec

poszukuje solidneko wykonawcy elementów mojej przyszłej masz

#1

Post napisał: kyni13 » 16 paź 2007, 16:24

witam

Jak w temacie poszukuje adresów firm mogących dokładnie wykonać elementy do mej przyszłej maszyny. Jestem otwarty na firmy z całego kraju. Oczywiście zamówienia jednostkowe. Dodam, że dwa tygodnie temu przecząsnołem internet i wysłałem zapytania do dokładnie dziesięciu firm na chwilę obecną dostałem odpowiedź z jednej firmy. :evil:

Może macie jakieś inne firmy o których jeszcze niewiem :smile:



Tagi:


dell
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 453
Rejestracja: 23 maja 2007, 06:26
Lokalizacja: znikad

#2

Post napisał: dell » 16 paź 2007, 20:04

wyslij rysunki do mnie na maila i zobaczymy co sie da zrobic
Acha napisz czy za to bedziesz placil czy tez chcesz to powiedzmy za darmo :)
I czy to ty zalatwiasz detal i wysylasz firmie czy tez firma ma powiedzmy zamowic w hucie i kupic :)
Znudzila mi sie reklama
Niedlugo pojawi sie nowy chomik :D

Awatar użytkownika

easy2002
Moderator
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1998
Rejestracja: 27 lis 2004, 19:40
Lokalizacja: Gniew
Kontakt:

#3

Post napisał: easy2002 » 19 paź 2007, 09:10

Witaj
kyni13 pisze:Dodam, że dwa tygodnie temu przecząsnołem internet i wysłałem zapytania do dokładnie dziesięciu firm na chwilę obecną dostałem odpowiedź z jednej firmy.
Skąd ja to znam :mrgreen: miałem taki przypadek, znajomy też twierdził że bez problemu znajdzie w polsce wykonawcę na 4 sztuki kaset płytkowych i szkoda to wysyłać do producenta
I co - kiszka
Każdy ma swojej roboty tyle ,że na parę sztuk to nie opłaca się wszystkiego przestawiać
... z poważaniem ....pozdrawiam --- Doceń to że, poświęciłem Ci trochę czasu !!! wciśnij "pomógł" to nic nie kosztuje ;-) ---
Moja pierwsza i druga maszynka a trzecia w fazie testu http://www.cnc.info.pl/viewtopic.php?t=2281

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Informacji na temat...”