Panele Operatorskie maszyn NC i symbole szczegółowe

Szukasz informacji o silniku, scalaku czy innym elemencie to podaj symbol, i inne oznaczenia a moze ktos coś ci znajdzie

Autor tematu
Baku
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2006, 16:31
Lokalizacja: Wrocław

Panele Operatorskie maszyn NC i symbole szczegółowe

#1

Post napisał: Baku » 23 paź 2006, 16:36

Witam!
Potrzebuje bardzo szybko pomocy ludzi znających sie na rzeczy. Potrzebuje materiałów na temat "Panele Operatorskie maszyn NC i symbole szczegółowe". Musze napisać referat na ww. temat a niestety nigdzie w internecie nie znalazłem żadnych info nadających się do tego (same reklamy firm). Z góry dziękuje za pomoc i przepraszam że w pierwszym poście odrazu kiruje do was prośbe, ale sami rozumiecie siła wyższa :wink:



Tagi:

Awatar użytkownika

DZIKUS
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 3
Posty: 1243
Rejestracja: 10 kwie 2005, 14:18
Lokalizacja: STALOWA WOLA W-WA
Kontakt:

#2

Post napisał: DZIKUS » 23 paź 2006, 16:49

biblioteka*->ksiazki** z zakresu budowy obrabiarek->rozdzial poswiecony obrabiarkom nc oraz cnc->rysunki o ktore pytasz.

*) miejsce gdzie mozna ZA DARMO pozyczac ksiazki,
**) papierowe przedmioty w ktorych mzona znalezc praktycznie cala wiedze zdobyta przez ludzkosc.
-mamo, czy jestem Twoją małą księżniczką?
-nie, nie jesteś synu


Autor tematu
Baku
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2006, 16:31
Lokalizacja: Wrocław

#3

Post napisał: Baku » 23 paź 2006, 19:10

no to teraz zabłysnołeś, mieszkam 20 km od wrocławia i jakoś w okolicy niebardzo mam możliwość skorzystania z papierowych przedmiotów w ktorych mzona znalezc praktycznie cala wiedze zdobyta przez ludzkosc, a więc kolego z takie uwagi zostaw dla siebie i staraj się być zbyt dowcipny, pozdrawiam żartownisia i mam nadzieje że jest na forum ktoś bardziej pomocny

Awatar użytkownika

DZIKUS
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 3
Posty: 1243
Rejestracja: 10 kwie 2005, 14:18
Lokalizacja: STALOWA WOLA W-WA
Kontakt:

#4

Post napisał: DZIKUS » 23 paź 2006, 20:04

Baku pisze:no to teraz zabłysnołeś, mieszkam 20 km od wrocławia i jakoś w okolicy niebardzo mam możliwość skorzystania z papierowych przedmiotów w ktorych mzona znalezc praktycznie cala wiedze zdobyta przez ludzkosc, a więc kolego z takie uwagi zostaw dla siebie i staraj się być zbyt dowcipny, pozdrawiam żartownisia i mam nadzieje że jest na forum ktoś bardziej pomocny
gdybys byl na forum od jakiegos czasu, a nie od dzisiaj bo akurat dzisiaj musisz napisac jakas prace, to bys wiedzial ze podejscie stalych bywalcow do ludzi pojawiajacyh sie tu jedynie w celu odwalenia za nich roboty jest zwykle dos podobne do mojego co albo sie objawia podobnymi komentarzami albo zerowa reakcja na zalozony temat.

pozdrawiam
zartownis
-mamo, czy jestem Twoją małą księżniczką?
-nie, nie jesteś synu


pit202
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 863
Rejestracja: 02 lip 2004, 23:38
Lokalizacja: --

#5

Post napisał: pit202 » 23 paź 2006, 20:20

no to teraz zabłysnołeś, mieszkam 20 km od wrocławia
buhahhahaha - to teraz Ty zabłysnąłeś - niektorzy mieszkancy wrocławia mają tyle zeby przejechać z jednej strony na drugą a ty robisz z tego wielkie OJ EJ , wez sobie dzień wolny wsiądź do PKS / PKP / samochód i jedź skorzystać z papierowej wiedzy na polibudzie czy uniwerku , jak nie znajdziesz czegoś na google to tutaj nikt dla Ciebie książek nie bedzie przepisywał, ja do pierwszego wiekszego miasta mam 120km i nie robie z tego zadnych problemow , 20km od wrocka ............ to jakby mieszkac we wrocku.
PiteR

Awatar użytkownika

DZIKUS
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 3
Posty: 1243
Rejestracja: 10 kwie 2005, 14:18
Lokalizacja: STALOWA WOLA W-WA
Kontakt:

#6

Post napisał: DZIKUS » 23 paź 2006, 20:53

no tak, zapomnialem dopisac, ze zdarzalo sie, ze do pracy jezdzilem po ponad 20km i to komunikacja miejska z przesiadkami i oczywscie caly czas bylem w granicach administracyjnych tego samego miasta. do ostatniej pracy mialem komunikacja miejska godzine (drzwi domy-drzwi firmy) i jezdzielm tak przez poltora roku.
-mamo, czy jestem Twoją małą księżniczką?
-nie, nie jesteś synu

Awatar użytkownika

Piotrjub
Moderator
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1495
Rejestracja: 11 kwie 2005, 13:00
Lokalizacja: Gdansk

#7

Post napisał: Piotrjub » 23 paź 2006, 22:01

Słabo kolega szuka
moze na poczatek POLSKI producent
http://www.pronum.pl/
kto szuka znajduje :idea:

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Informacji na temat...”