jaką małą tokarkę manualną kupić?

Szukasz informacji o silniku, scalaku czy innym elemencie to podaj symbol, i inne oznaczenia a moze ktos coś ci znajdzie

Autor tematu
m-blue
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 7
Rejestracja: 24 paź 2007, 18:37
Lokalizacja: Silesia

jaką małą tokarkę manualną kupić?

#1

Post napisał: m-blue » 30 maja 2010, 20:48

witam,
mam nadzieję, że dobry dział wybrałem... potrzebuję pomocy w wyborze małej tokarki do zabawy z latarkami...
Wiem, że to forum cnc, ale chyba od czegoś każdy zaczynał a i może ktoś jeszcze się takimi wspomaga:)
do tej pory używałem starej tokarki u znajomego, wyłącznie do prostego toczenia i raczej ucząc się na błędach. O ile mi wiadomo, da się też robić gwinty itp. Z racji, że bawiłem się tym sporadycznie, nie za bardzo wiem, na co zwrócić uwagę przy zakupie żeby później nie żałować że wydałem 500zł mniej kosztem czegoś bardzo przydatnego... Planuję wydać około 2 -2.5 kpln. W sprzedaży jest sporo chińszczyzny i różnych wynalazków. Może ktoś mógłby wskazać na co warto zwrócić uwagę, ew. czy coś w tych pieniądzach jest warte uwagi? znalazłem coś takiego: JET BD-7 :
http://allegro.pl/item1044504683_tokark ... 2lata.html trochę droższa od innych?
pozdrawiam
Michał


Pozdrawiam,
Michał

Tagi:


koala.g
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2844
Rejestracja: 01 kwie 2009, 23:02
Lokalizacja: Małopolska

#2

Post napisał: koala.g » 30 maja 2010, 21:05

Jet to też chińczyk.
Taka sama tokarka za 1800zł
http://www.axminster.co.uk/product-Axmi ... 564883.htm


Autor tematu
m-blue
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 7
Rejestracja: 24 paź 2007, 18:37
Lokalizacja: Silesia

#3

Post napisał: m-blue » 30 maja 2010, 21:22

dzięki za info, właśnie na moim zaznajomionym forum od latarek dostałem linkę do tematu o nutoolu, różnica do przyjęcia ( mam nadzieję, że staniała od zeszłego roku a nie zdrożała) , więc pokręcę się koło tamtego tematu, bo skoro są sami zadowoleni, to co się będę doktoryzować:)
Pozdrawiam,
Michał

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Informacji na temat...”