Wycinarka, frezarka CNC w sklejce

Szukam porady dot. urządznia do wycinania w sklejce

Szukasz informacji o silniku, scalaku czy innym elemencie to podaj symbol, i inne oznaczenia a moze ktos coś ci znajdzie

drzasiek90
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 5
Posty: 1769
Rejestracja: 25 kwie 2016, 11:58
Lokalizacja: Jodlowa
Kontakt:

Re: Wycinarka, frezarka CNC w sklejce

#11

Post napisał: drzasiek90 » 27 lis 2023, 20:41

[W] to skrót od Wat i jest to jednostka mocy i w tym przypadku tyczy się mocy lasera/tuby laserowej.
Potrzebujesz ploter laserowy, kompletny, zabudowany, przykładów jest mnóstwo, nawet są całe poradniki na YT, trzeba poszukać
https://youtu.be/JIjtcXFOMeY?si=JijPMD0EOyYGA5v7
Wnioskuję, że nie masz żadnego doświadczenia i wiedzy w tym temacie, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie zakup gotowego urządzenia wraz ze szkoleniem.
Musisz jednak trochę się zmusić i poszukać, wszystkiego na tacy nie dostaniesz.
Pooglądaj chociażby na YT co ludzie używają, co polecają a co nie a potem wyszukaj w google dystrybutorów wybranych urządzeń i piszesz, dzwonisz, pytasz.
Internet daje nieograniczone możliwości, możesz się na czymś nie znać, siadasz do czytania, szukania, oglądania i dowiesz się wszystkiego co potrzebujesz na start:
https://www.youtube.com/results?search_ ... serowy+co2



Tagi:


Bagunio
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 304
Rejestracja: 24 sty 2022, 22:52

Re: Wycinarka, frezarka CNC w sklejce

#12

Post napisał: Bagunio » 27 lis 2023, 20:51

Sorki za post, ale mam wrażenie że dla ciebie najlepszym rozwiązaniem jest zlecanie , wybacz ale wygląda na to że nawet nie wpisałeś nazwy urządzenia w google, druga sprawa jest to że mimo że laser jest mega łatwy to i tak trzeba mieć chęci aby coś wyszukać , potestować , a o frezarce nie masz co myśleć

Awatar użytkownika

Autor tematu
tomking
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 6
Posty: 6
Rejestracja: 05 maja 2022, 14:34
Lokalizacja: Żarki-Letnisko

Re: Wycinarka, frezarka CNC w sklejce

#13

Post napisał: tomking » 13 gru 2023, 20:47

@drzasiek90 Znam kolego jednostki SI i to zupełnie niepotrzebny sarkazm. Dzięki za wskazanie linków, a prawdą jest że oprócz grafiki wektorowej, ploterów wycinających w folii czy rastrowej i druków wielkoformatowych na różnych mediach nie miałem z dzisiejszymi maszynami CNC do czynienia, nie mniej nie traktuj mnie w taki sposób. Ogarnę temat, a właściwie już ogarniam :)

@Bagunio Jak z góry przepraszasz za wpis to zastanów się czy jest w ogóle potrzebny skoro tylko mnie mylnie oceniasz i nic nie wnosisz w temacie. Nie życzę też sobie byś pisał mi jak, i oczym mam myśleć OK? To moja sprawa czy temat frezarki będę rozważał czy nie. Zajmij się najlepiej sobą, ale po tym co napisałeś mam jednak nadzieję że jest jakaś wartość dodana i twoje ego jeszcze bardziej urosło. Zdrowia życzę i nie angażuj się już więcej!

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Informacji na temat...”