Pomoc z drobnym problemem realizacji projektu

Szukasz informacji o silniku, scalaku czy innym elemencie to podaj symbol, i inne oznaczenia a moze ktos coś ci znajdzie

Autor tematu
dawidddc
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 6
Rejestracja: 21 sty 2013, 17:22
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Pomoc z drobnym problemem realizacji projektu

#1

Post napisał: dawidddc » 24 sty 2013, 19:55

Witam,
Jestem tu nowy więc z tej okazji chcę się przedstawić nazywam się Dawid i jestem przedsiębiorcą.Trafiłem tu z powodu mojego hobby i mam nadzieję że uzyskam tu pomoc.

Mianowicie moim hobby jest realizacja dźwięku oraz budowa kolumn estradowych. Jestem osobą która podnosi sobie poprzeczkę . Od dwóch miesięcy pracuję nad projektem zestawu estradowego. Projekt jest prawie na ukończeniu więc będzie trzeba go zrealizować . Uparłem się by obudowy wykonać za pomocą maszyn CNC . Surowe formatki sklejki chciałbym obrobić za pomocą frezarki która dokładnie wykona otwory,gniazda frezowane itp. Dodaje obraz projektu kolumn.

Więc kieruje moje pytanie do kolegów którzy znają firmy które zajmują się obróbką drewna za pomocą CNC.A nawet interesują mnie firmy które sprzedają sklejkę i oferują również usługi cięcia itp.

I dodatkowo chciałbym zapytać czy są może frezarki CNC o stole roboczym np. 100cmx100cm bo nie ukrywam zastanawiam się nad zakupem owej frezarki ale nie szukam dużej maszyny.
Proszę o pomoc .
Z góry dziękuję
Obrazek

Obrazek



Tagi:

Wróć do „Informacji na temat...”