Edycja i dodawanie plików

Opinie, uwagi, propozycje czyli wszystko o tym forum
Awatar użytkownika

pioterek
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 8
Posty: 1724
Rejestracja: 27 gru 2012, 02:40
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

#21

Post napisał: pioterek » 02 sie 2017, 10:05

To się dzieje dlatego, że między czasie mnie wylogowało i pojawił się ten komunikat. Dziś już się logowałem trzy razy. Mam jeszcze takie pytanie: jest opcja na stronie głównej po zalogowaniu "zobacz swoje posty" i możne je oglądać wedle listy tematów w których zabierałem głos. Dlaczego nie można w ten sam sposób szukać kogoś innego postów tylko swoje? Przydało by się jeszcze wprowadzić zawężenie takich poszukiwań eliminując z wyszukiwania niektóre działy, czyli zaznaczając które ma pomijać. I odwrotnie też by mogło być zaznaczenie do jakiego działu ma się ograniczyć pokazywanie wyników. Poza tym wyszukiwanie w poszczególnym dziale wpisów konkretnej osoby też nie jest możliwe, a czasem jest tak, że warto poczytać co ma dana osoba do powiedzenia w danym dziale czyli na dany temat.



Tagi:


Bostom
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 174
Rejestracja: 14 sty 2015, 20:06
Lokalizacja: małopolska

#22

Post napisał: Bostom » 02 sie 2017, 10:28

Jest opcja "Szukaj autora"

Awatar użytkownika

pioterek
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 8
Posty: 1724
Rejestracja: 27 gru 2012, 02:40
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

#23

Post napisał: pioterek » 02 sie 2017, 10:39

Jest "szukaj użytkowników" ale nie działa w ten sposób jak pisałem, np. nie można znaleźć co strikexp pisał o budowanym przez siebie falowniku.
Chyba, że sposób wyszukiwania wymaga specjalnej instrukcji, to poproszę o takową. P.S. Logowałem się dziś siedem razy.
Obrazek

Awatar użytkownika

chaos
Administrator
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 5
Posty: 627
Rejestracja: 29 maja 2004, 12:49
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

#24

Post napisał: chaos » 02 sie 2017, 18:09

Skrypt na którym stoi forum jest mocno przestarzały i ma sporo niedoróbek. Sprawdzę czy są one do usunięcia w łatwy sposób. Jeżeli tak to poprawie aby działały prawidłowo.
Już niedługo przechodzimy na nowoczesną wersję forum opartą o skrypt phpBB3 gdzie wszystkie głupie i dziwne błędy, które dokuczają na obecnym skrypcie zostały poprawione. Dodane zostaną również inne przydatne funkcjonalności ułatwiające korzystanie z forum.
Pod koniec października lub na początku listopada nastąpi ta zmiana więc do tego czasu nie będę się zajmował poprawianiem starego skryptu bo trochę szkoda czasu na szukanie i korygowanie błędów. Skupię się na dostosowywaniu nowego skryptu forum.

Jeśli macie jakieś pomysły odnośnie funkcjonalności czy wyglądu nowego forum to zapraszam do opisywania ich w tym wątku https://www.cnc.info.pl/topics16/zmiany ... t85864.htm . Na pewno wszystkie przeczytam i w miarę możliwości uruchomię.
Akcesoria CNC - EBMiA.pl
Elementy Budowy Maszyn i Automatyki
www.ebmia.pl
MECHANIKA * AUTOMATYKA * PNEUMATYKA * NARZĘDZIA * BHP, CHEMIA * TWORZYWA SZTUCZNE

Awatar użytkownika

Autor tematu
Yarec
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 7
Posty: 2115
Rejestracja: 14 lis 2015, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

#25

Post napisał: Yarec » 04 sie 2017, 05:45

A nie mówiłem,
na PW masz adres do Speca od NETu
7 dziewcząt z Albatrosu - górą
Ale ja to się na niczym nie znam, czytać też nie bardzo - Art Tech Design

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „www.cnc.info.pl”