Servo ESR, Dokumentacja?

Dyskusje dotyczące serwonapędów i napędów serwokrokowych.

Autor tematu
tomciu1
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2013, 18:05
Lokalizacja: https://t.me/pump_upp
Kontakt:

Servo ESR, Dokumentacja?

#1

Post napisał: tomciu1 » 26 gru 2015, 20:38

Witam,
w moje ręce wpadło servo firmy ESR (jak w temacie). I tutaj moje pytanie. Czy ktoś ma lub wie gdzie znaleźć dokumentację do tego serva? Wiem ze pytanie wydaje się może dziwne, głupie no bo jest google i wgl., z tym ze z szukajki kożystałem- zarówno google jak i tu na forum i nie znalazłem nic co by się tyczyło tego egzemplarza. Strona producenta podaje jakieś ogólne informacje ale nie mogę znaleźć nic co by pasowało do numerów(jakichkolwiek) na nalepkach a c o za tym idzie tego modelu. Nigdy nie miałem doczynienia z servami ale często czytałem nawet tu na forum (np. odnośnie momentu serva) rady typu "spójrz na datasheet, tam producent podaje wykresy itp." i chciałbym znaleźć dokument tego typu.
Jedyne co udało mi się znaleźć to to, że do serv o takim prądzie pasowałby sterownik producenta z serii MIDI RIVE.
Ciekawi mnie natomiast czy byłby jakiś kontroler DIY do sterowania tego napędu.?(stąd zainteresowanie jakimś konkretnym DS)
Wiem, że sprawa nie jest prosta bo jest to napęd BLDC, a nie DC, do którego pasowałoby jakieś UHU czy Whale.
Servo jednak dostałem za darmo i szkoda by było nawet nim nie zakręcić. :mrgreen:
Jestem świadom, że nie do wszystkich zastosowań powstało jakieś DIY więc może być konieczny jakiś sterownik.
Tylko wtedy pytanie jaki i ile najmniej może kosztować?
Dodatkowo dobrze by było znać wartość tego napędu w razie gdyby nie było nie stać na zabawy z nim i miałby leżeć X lat na półce.
Pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych Świąt.
Mam nadzieję, że ktoś się odezwie :mrgreen:

Załączam zdjęcia serwonapędu
ObrazekObrazek



Tagi:

Wróć do „Serwomotory / Serwonapędy / Napędy Serwokrokowe”