Falownik LG 1,5 kw = silnik 1,1 KW

Dyskusje dotyczące silników elektrycznych i falowników.
Awatar użytkownika

RomanJ4
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 6
Posty: 11568
Rejestracja: 17 mar 2009, 08:55
Lokalizacja: Skępe

#21

Post napisał: RomanJ4 » 02 lis 2016, 13:59

Andrzej 40 pisze:Moje pogrubienie, kol. miał na myśli impedancję, bo (jeśli nie chcemy robić na tym doktoratu) praktycznie rezystancję uzwojeń można przyjąć jako stałą.
W rzeczy samej drogi Andrzeju, moja duża nieścisłość, choć sensu ogólnego odpowiedzi na pytanie kolegi rynio_di to nie zmienia..


pozdrawiam,
Roman

Tagi:


Andrzej 40
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 2059
Rejestracja: 11 wrz 2008, 16:04
Lokalizacja: Poznań

#22

Post napisał: Andrzej 40 » 02 lis 2016, 20:31

atom1477 pisze:Przecież napisałem dokładnie to samo: że wzrośnie.
Niby tak, ale nie jednoznacznie. Można to również inaczej interpretować. Przyjąłem interpretacje niezgodną z intencją kolegi. Sorry .

[ Dodano: 2016-11-02, 20:40 ]
RomanJ4 pisze:
Andrzej 40 pisze:Moje pogrubienie, kol. miał na myśli impedancję, bo (jeśli nie chcemy robić na tym doktoratu) praktycznie rezystancję uzwojeń można przyjąć jako stałą.
W rzeczy samej drogi Andrzeju, moja duża nieścisłość, choć sensu ogólnego odpowiedzi na pytanie kolegi rynio_di to nie zmienia..
Całkowicie się zgadzam, sensu nie zmienia. Przepraszam za drobiazgowość. Przy tej ilości odpowiedzi jaką wysyłasz wcale się nie dziwię, że czasami coś przeoczysz. I tak, jak pewnie wszyscy, jestem pełen uznania dla Twojej wiedzy, pomocy i życzliwości dla m.in. takich amatorów jak ja. Serdecznie pozdrawiam.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Silniki Elektryczne / Falowniki”