Zapraszam do mojej ...

Jeśli znasz ciekawy adres strony związanej z CNC, mechaniką lub automatyką umieść go tutaj. Zabronione jest umieszczanie linków reklamowych. Musisz mieć minimum 10 postów aby napisać coś na tym forum.

Autor tematu
p.derlecki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2010, 08:15
Lokalizacja: Skaryszew
Kontakt:

Zapraszam do mojej ...

#1

Post napisał: p.derlecki » 25 wrz 2010, 08:23

Zapraszam do mojej nowo powstałej strony internetowej.
ModneDrewno.pl

Skomentujcie jak się Wam podoba:) czy uważacie że przyciągnie klientów? co mogę w niej poprawić?
Również możecie wyrazić opinie jak podobają się Wam moje prace w Galerii

Z góry dziękuje za słowa otuchy jak i krytyki, pozdrawiam



Tagi:

Awatar użytkownika

pabloz90
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 3
Posty: 419
Rejestracja: 16 sie 2009, 11:53
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

#2

Post napisał: pabloz90 » 25 wrz 2010, 08:45

Możesz nie traktować mojej opinii obiektywnie... Ale stronkę szczególnie firmową lepiej zlecić wykonanie zawodowcom.

Google stronki za bardzo nie polubi - żaden standard nie spełniony. Sporo jej brakuje...

To tak kilka słów krytyki :)

Brawo za decyzję - chęć posiadania stronki - wiele osób twierdzi że to zbędny wydatek (nie tylko reklama w sieci ale i cała reklama), jednak kogo w dzisiejszych czasach stać na to by nie mieć reklamy? :)
Pozdrawiam Paweł Z.
Projektowanie stron www, Aplikacje dedykowane, Rozwiązania IT, zapraszam na www.dreamagency.eu
Przydatne: elektro-instalacja.pl


numerek
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1555
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:23
Lokalizacja: trójmiasto

#3

Post napisał: numerek » 25 wrz 2010, 08:52

29 Errors, 12 warning(s)


Autor tematu
p.derlecki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2010, 08:15
Lokalizacja: Skaryszew
Kontakt:

#4

Post napisał: p.derlecki » 25 wrz 2010, 09:05

Reklama w internecie to w dzisiejszych czasach raczej podstawa,
A co do reklam ogólnie no to przecież klientowi musimy pomóc nas odnaleźć:D

Awatar użytkownika

wood carver
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1243
Rejestracja: 28 lip 2006, 19:14
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

#5

Post napisał: wood carver » 25 wrz 2010, 09:18

Tylko musisz się liczyć z tym, że na 1 porządnego klienta trafi się 10 wałów, co to chcą sobie projekcik czyimś kosztem wycenić lub poprawić i musisz być czujny. Nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie. Czasem nawet najpoważniejsza propozycja może okazać się żartem.
i weź sobie to do serca.
Nie ma to jak "fizyczny" klient w drzwiach ;)

I ja bym tego internetu tak nie przeceniał.
Strona to jedno, teraz trzeba tą stronkę troszkę" wypromować", żeby w rankingu google pojawiała się jak najwyżej .
Ważne też sprecyzowanie słów kluczowych.

Awatar użytkownika

pabloz90
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 3
Posty: 419
Rejestracja: 16 sie 2009, 11:53
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

#6

Post napisał: pabloz90 » 25 wrz 2010, 09:37

Co racja to racja, ale słowa kluczowe to nie wszystko. :) Co do wartości internetu - kwestia poglądu. Oczywiście trzeba podchodzić do takich Klientów z dystansem, jednak większość społeczeństwa, poszukując firmy do wykonania jakieś usługi/towaru przegląda sieć. Dlaczego? To nie nie kosztuje, a mamy pogląd gdzie szukać potencjalnych zleceniobiorców :)

[ Dodano: 2010-09-25, 09:38 ]
PS. kolego numerek, walidator to nie wszystko :)
Pozdrawiam Paweł Z.
Projektowanie stron www, Aplikacje dedykowane, Rozwiązania IT, zapraszam na www.dreamagency.eu
Przydatne: elektro-instalacja.pl


numerek
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1555
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:23
Lokalizacja: trójmiasto

#7

Post napisał: numerek » 25 wrz 2010, 09:52

pabloz90 pisze: PS. kolego numerek, walidator to nie wszystko :)
Oj tam ...

wiem że nie wszystko ale wydaje mi się że skoro robimy stronę to niech ona będzie zgodna ze standartami ..
nie jestem fachowcem w tej materi ale zrobiłem kilka stron i mozolnie usuwałem błedy aby wsio było ok
jakby nie patrzeć błędy także mają wpływ na pozycjonowanie przez booty
wiem bo mnie to spotkało ... :0 przed usunięciu błedów jedna z moich stron była daaaleko , po usunięciu w ciągu miesiąca weszła na 4 czy 5 pozycję bez szczególnego pozycjonowania

Awatar użytkownika

pabloz90
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 3
Posty: 419
Rejestracja: 16 sie 2009, 11:53
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

#8

Post napisał: pabloz90 » 25 wrz 2010, 13:42

Otóż ja o tym mówię :) Chodzi mi jeszcze o strukturę kodu.

Tak w skrócie mówiąc stronka jest zbudowana w oparciu o tabelę. Zapytacie - co w związku z tym? Walidator sprawdza błędy w kodzie ale nie sprawdza systemu budowy. GoogleBot wchodzi na taką stronkę wczytuje jej treść i co widzi? Tabele - czyli treść ta jest traktowana jako wartość tabelaryczna :)

Jeśli pozycjonowanie na dosyć łatwa frazę to da się to zrobić. Oczywiście poprawność kodu ma ogromne znaczenie w pozycjonowaniu ale zabiegi SEO, są nieodłączną częścią tej "gry" :) Dobra koniec tematu, forum CNC a o czymś innym gadamy :P
Pozdrawiam Paweł Z.
Projektowanie stron www, Aplikacje dedykowane, Rozwiązania IT, zapraszam na www.dreamagency.eu
Przydatne: elektro-instalacja.pl


upadły_mnich
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1542
Rejestracja: 09 gru 2005, 11:52
Lokalizacja: Lublin

#9

Post napisał: upadły_mnich » 25 wrz 2010, 14:42

strona jest troche ...prosta.
Nie wnikam w szczegóły bo na tworzeniu stron sie nie znam ale wielu odbiorców odbierze to tak: firma tzw. garażowa czyli niepewna. Lepiej zapłacić 20% wiecej i mieć pewność, że zostanie zrobione - czyli zrezygnuja z Twoich usług.
Poza tym warto zadbać aby po wpisaniu podstawowych haseł w google strona wyskakiwała na pierwszych stronach. Informatycy tworzący stronę potrafia to zapewnić.
Wg mojego doswiadczenia handlowego i wbrew temu co koledzy wyżej mówili bardzo wielu klientów pozyskuje sie poprzez internet. Najczęściej to sa klienci jednorazowi - to przyznaję. Do dużego odbiorcy musi pojechać przedstawiciel, muszą byc rozmowy itp. Dobra strona netowa przyciaga wg mojego doświadczenia nawet 50-80% nowych klientów. Ty musisz później zadbać aby ich zatrzymać.
Powodzenia.
P.S. Często kupuje coś przez internet na firmę i razi mnie, że strona w budowie, brak kontaktu itp. - najczęściej rezygnuje. Nie mam czasu na telefony głuche i wybieram kolejną z google.
sprawność wg kobiety: stosunek wielkości wyjętej do wielkości włożonej


CFA
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1676
Rejestracja: 28 wrz 2009, 11:00
Lokalizacja: Wrocław

#10

Post napisał: CFA » 25 wrz 2010, 16:39

upadły_mnich pisze: Często kupuje coś przez internet na firmę i razi mnie, że strona w budowie, brak kontaktu itp. - najczęściej rezygnuje.
Ja np rezygnuję - jak firma nie podaje na stronie podstawowych danych - NIP czy REGON
(do czego z resztą chyba zobowiązuje prawo) tak, żeby można było sobie sprawdzić
dane rejestracyjne.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Linki”