Zadania z wytrzymałości materiałów

Dyskusje na temat ogólnych konstrukcji i budowy maszyn oraz obliczeń mechanicznych

Autor tematu
norbib
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2012, 15:41
Lokalizacja: Leszno

Zadania z wytrzymałości materiałów

#1

Post napisał: norbib » 04 lut 2012, 15:48

Witam, potrzebuję pilna pomoc w rozwiązaniu tych dwóch zadań, proszę o jak najszybsza odpowiedź, z góry dziękuje (na pewno dojdziemy do porozumienia w kwest odwdzięczenia :wink: )

OTO ZADANIA:



Sprawa jest pilna bo w poniedziałek mam egzamin :cry:



Tagi:


Pneumokok
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 920
Rejestracja: 28 gru 2009, 15:56
Lokalizacja: Miasto nieudaczników

#2

Post napisał: Pneumokok » 04 lut 2012, 16:03

nie chodzi o pieniądze, ale o wkład własny.
A później podczas rozmowy o pracę, ludzie sie dziwią że z politechniki takie debile wychodzą co nic nie umieją...
Zaczniesz sam robić to naprowadzimy na dobrą drogę, podpowiemy a jak nie zaczniesz to nikt za Ciebie tego nie zrobi. To forum nie jest przeznaczone dla gimbusów którzy MUSZĄ ale dla ludzi którzy chcą. Skoro takich zadań nie umiesz to znaczy, że te studia to nie dla Ciebie i zmień je na psychologię, socjologię lub inną -logię. Tam masz 5lat wakacji.
Nie pozdrawiam.
Jeżeli pomogłem kliknij pomógł :)

Awatar użytkownika

andryjan
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 400
Rejestracja: 13 cze 2009, 12:45
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

#3

Post napisał: andryjan » 05 lut 2012, 08:36

Nie wiem czy aż tak bardzo się czasy zmieniają (sądząc po tym co się teraz dzieje w gimnazjach), czy taka moda, wygodnictwo, lenistwo itp., ale kiedy ja studiowałem (a było to stosunkowo niedawno) mnie by było wstyd z takimi zadaniami prosić gdzieś na forum o gotowe rozwiązanie w zamian za odpowiednie "odwdzięczenie się". Oczywiście rejestrowanie się na forum chwilę wcześniej tylko po to by umieszczać takie i inne zadania stało się już niestety normą.
Kolego norbib proponuję przeczytać nasze uwagi, wziąć je do serca, a potem po prostu do roboty (do poniedziałku jeszcze sporo czasu), w przeciwnym wypadku zajmij się robieniem niczego albo czegoś zupełnie innego i wszyscy na tym dobrze wyjdziemy, kropka.
CAD/CAM CAGILA
Porównanie programów dla wycinarek CNC => http://www.cnc.info.pl/topics51/automat ... t18915.htm
Optymalny automatyczny nesting to już połowa sukcesu, kliknij na WWW i dowiesz się więcej :)


ffgambler
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 6
Rejestracja: 18 sty 2012, 22:03
Lokalizacja: wawa

#4

Post napisał: ffgambler » 06 lut 2012, 14:14

Zajrzyj do książek a jak nie masz dostępu to poszukaj w necie- jest kilka książek a nawet zwykłych opracowań dla takich problemów. Dwie godzinki teorii, dwie następne praktyki i takie zadania będziesz liczył w pamięci (to standardowe zadania, nawet nie bardzo skomplikowane). A jak nie będziesz pewien swoich rozwiązań to wtedy tu je wklej i na pewno ktoś je sprawdzi.


sierniczek1988
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:44
Lokalizacja: Sławno

Zadanka wytrzymałość

#5

Post napisał: sierniczek1988 » 20 cze 2012, 08:42

Witam. Potrzebuję pomocy :) mam do zrobienia zadanka z wytrzymałości z Akademii Morskiej muszę je zrobić na piątek Jeśli ktoś będzie chętny pomóc oczywiście się odwdzięczę
sierniczekObrazekObrazekObrazek

Obrazek


bad_spider
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 102
Rejestracja: 30 mar 2011, 00:18
Lokalizacja: Kraków/Rzeszów

#6

Post napisał: bad_spider » 21 cze 2012, 00:33

"damn, niggaz never learn"...

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obliczenia Mechaniczne / Projektowanie Maszyn / Podstawy Konstrukcji Maszyn (PKM)”