Ploter kimla Jakie haslo

Dyskusje o maszynach CNC wykorzystywanych do obróbki drewna, sklejki, płyt wiórowych
Awatar użytkownika

Autor tematu
BBp
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2021, 20:24

Ploter kimla Jakie haslo

#1

Post napisał: BBp » 16 kwie 2023, 12:00

Witam wszystkich . Panowie pilnie potrzebuje haslo serwisowe do plotera Kimla . Maszyna już po gwarancji serwis nie udostępni hasła tylko każe sobie szukać na necie - porażka. Z tego co ktoś z serwisu mi powiedział wynika że jedno haslo jest do wszystkich ich obrabiarek .




lukasz89
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 243
Rejestracja: 20 lis 2015, 18:40
Lokalizacja: Tajpej

Re: Ploter kimla Jakie haslo

#2

Post napisał: lukasz89 » 19 kwie 2023, 20:09

Serwis nie udostępni Ci hasła z oczywistych względów (prawdopodobnie 2 powody), ale po to jest, aby pomóc w rozwiązaniu usterki. Maszyna jest po gwarancji i też pomagają. To chyba jakiś żartowniś musiał Ci powiedzieć o szukaniu hasła w necie.


juzwa1
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 183
Rejestracja: 11 lut 2015, 18:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ploter kimla Jakie haslo

#3

Post napisał: juzwa1 » 11 lip 2023, 19:44

A ja mam BIESSE i po problemie z oprogramowaniem zadałem pytanie o nowy program. Zapytali o numer seryjny maszyny i po dwóch dniach dostałem program z hasłem i wszystkimi gotowymi ustawieniami konfiguracyjnymi pod dane wyposażenie maszyny. Wgrałem program i maszyna od razu śmigała . Pozdrawiam


kamiennik
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 170
Rejestracja: 14 sie 2012, 22:31
Lokalizacja: gdańsk

Re: Ploter kimla Jakie haslo

#4

Post napisał: kamiennik » 11 lip 2023, 20:24

juzwa1 pisze:A ja mam BIESSE i po problemie z oprogramowaniem zadałem pytanie o nowy program. Zapytali o numer seryjny maszyny i po dwóch dniach dostałem program z hasłem i wszystkimi gotowymi ustawieniami konfiguracyjnymi pod dane wyposażenie maszyny. Wgrałem program i maszyna od razu śmigała . Pozdrawiam


A to niesamowite, mi do przeglądu (serwisowego) przyjechał człowiek który maszyny do kamienia na oczy nie widział, nie wiedział co i jak (Intermac) nawet osłon magazynu nie potrafił otworzyć. Przy pomocy operatora odnalazł pompę smaru i ja "doładował" (pomimo poziomu 3/4 ) poodkręcał wszystkie osłony, jak się okazało zapomniał dokręcić i gdy maszyna ruszyła większość pospadała... Także pozdrawiam...tyle warte dopłacanie do rozszerzonego serwisu. Żebym nie zapomniał, wszystko co serwisant zrobił to dopełnienie pompy smaru...

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Maszyny CNC do Obróbki Drewna”