Coś na forumową nudę - bulbulator

Tu można porozmawiać na dowolny temat nie koniecznie związany z tematyką maszyn i CNC
Awatar użytkownika

Autor tematu
bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 8458
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

Coś na forumową nudę - bulbulator

#1

Post napisał: bartuss1 » 24 lip 2020, 20:26

No zeby sie nie nudziło, a u mnie w przerwie meczu doprowadziłem w koncu do porzadku swój bulbulator.
Jakiś czas temu, bodajże w marcu kupiłem okazjonalnie na alledrogo dwa mosty od widlaka komatsu - przedni ten z dyfrem i tylni ten z maglownicą.
przytroczyłem do swojej zabawki, przy czym dyfer poszedł na silniku hydraulicznym. No i ladowacz przedni standardowo, ogólnie działa.
Silnik 126p plus pompa 10cm3, rodzielacz do 40l/min no i tam 4 siłowniki.
Zamiar jeszcze jest przytroczyc z tyłu coś jakby kuparkę i może zdąże do jesieni, bo akurat kopanie czeka pod świezo co zrobioną wzdłuż ulicy kanalizację, a żeby sie przyłączyć to musze wykopac rowa na 2,5 m głeboko na przyłączu ulicznym do chatki jakies 25m, niby nic, ale łopatologia moze zając conajmniej 3 tyg, a wolałbym sie z tym uporac w 2 - 3 dni zeby nie tracic czasu, noo, kupara jest w raciborzu, ale targac sie z tym, no zobaczymy, póki co mam co mam, musze dorobic łyzkę i widły. Jakos to pinkne centrum musze wpakować na lawetę.
pomysł jest ze z jednej strony trachtor i widły a z drugiej paleciak i jakos sie to wepcha bez zawracania d całej okolicy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign


IMPULS3
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 7547
Rejestracja: 25 gru 2010, 21:55
Lokalizacja: LUBELSKIE

Re: Coś na forumową nudę - bulbulator

#2

Post napisał: IMPULS3 » 24 lip 2020, 20:42

bartuss1 pisze:No zeby sie nie nudziło

Bartuss1, Ty z wiekiem to chyba masz coraz większy zapał do tworzenia różnych zabawek. Aż strach pomysleć co będziesz robił za 10 lat. :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 8458
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

Re: Coś na forumową nudę - bulbulator

#3

Post napisał: bartuss1 » 24 lip 2020, 21:06

warsztat za Raciborzem sie buduje hehe, bedzie tego więcej, pomysłow wszelakich
jutro jade na wywczas na cały tydzien, może sie nie zanudze na smierć.
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign


gozdd
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 842
Rejestracja: 02 gru 2013, 19:21
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Coś na forumową nudę - bulbulator

#4

Post napisał: gozdd » 24 lip 2020, 21:27

bartuss1 pisze:jutro jade na wywczas na cały tydzien, może sie nie zanudze na smierć.

Też tak masz, że się nudzisz na urlopie i myślisz co będziesz robił w warsztacie jak wrócisz? :D

Awatar użytkownika

Autor tematu
bartuss1
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 8458
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:37
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Kontakt:

Re: Coś na forumową nudę - bulbulator

#5

Post napisał: bartuss1 » 24 lip 2020, 21:36

też, od zawsze hehe
no ale akurat nudził sie nie będę jakoś specjalnie, bo coś niecoś do czytania mam, a jak wrócę to akurat kabel do wrzeciona ma przyjśc do centruma i troche nowych cząstek do kolejnej maszynki, no i na budowe wdepne zobaczyc jak postępy, no i na Odrę czy łajba sie w ubota nie zamieniła itp itd. No jak te pare drobiazgów nie przyjdzie to Augustow dostanie ponownie lekkie opd hehehe, jeden chyba sie obraził, pewnie za mocno pojechałem. No ale jak umawiamy sie na konkret to jest jakis konkret, no chyba ze plandemia i ch wi co tam, to mowimy czemu co nie wypaliło, zamiast udawać ze nas nie ma.
https://www.etsy.com/pl/shop/soltysdesign

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Na luzie”