Sterowanie do wtryskarki szukam wykonawcy

Na tym forum rozmawiamy o elektronice nie związanej bezpośrednio z tematem CNC
Awatar użytkownika

Boni
Znawca tematu (min. 80)
Znawca tematu (min. 80)
Posty w temacie: 3
Posty: 98
Rejestracja: 10 lip 2006, 18:25
Lokalizacja: Grodzisk Maz

#31

Post napisał: Boni » 30 sie 2006, 12:51

Pewnie tak. Przecież oni tak kalkulują, żeby być na poziomie słabego plc plus słaby lcd plus słaba robocizna, inaczej nikt by ich sterownika nie kupił, przecież lepiej mieć uniwersalny ekspandowalny plc z dopasowanym programem z dowolnymi ficzerami, niż zamknięty sterownik bez jakichkolwiek możliwości zmian czy rozbudowy. To że sterownik jak promy kosztuje w częściach góra parę stów, nic nie znaczy, ważne ile kosztuje know-how, program i konkurencyjne rozwiązania, takie jak te które dyskutujemy.

Popatrzyłem na cenniki Unitronicsa, potrzebny plc kosztuje jakieś 1200-1500, plus program - wyjdzie dokładnie jak proma.



Tagi:

Awatar użytkownika

kwarc
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1058
Rejestracja: 06 sty 2007, 18:13
Lokalizacja: Mgławica Andromedy

ster. do wtryskarki

#32

Post napisał: kwarc » 12 sty 2007, 16:59

witam szanownych kolegow.minelo kilka miesiecy czy wtryskarka ma juz mala szafke sterownicza ze sterowniczkiem.z panelem lub bez :wink: z atmelkiem. kwarc


Autor tematu
małysz
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 11
Posty: 122
Rejestracja: 02 mar 2006, 21:00
Lokalizacja: Maków podhalański

#33

Post napisał: małysz » 18 sty 2007, 09:31

Nie. Zostawiłem ja tak jak jest. Jeszcze dycha. Kupiłem druga wtryskarke która działa w automacie.
Ale jak już siadnie to chyba zmienie na ten sterownik z Promy.

Awatar użytkownika

kwarc
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1058
Rejestracja: 06 sty 2007, 18:13
Lokalizacja: Mgławica Andromedy

#34

Post napisał: kwarc » 18 sty 2007, 10:32

witam.zapytalem sie poniewaz kiedys wykonalem znajomemu sterownik do wtryskarki ktury pracuje ze dwa lata. 24 wejsia i 12 wyjsc + wyswietlacz .wejcia i wyjscia z izolacja obwodow , elektrozawory 24v.jesli bylbys jeszcze zainteresowany [cena przystepna] to prosze o kontakt , udziele dokladniejszych informacji. [email protected] kwarc


8zaxior8
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Posty w temacie: 1
Posty: 39
Rejestracja: 27 sie 2011, 21:04
Lokalizacja: Wieluń

#35

Post napisał: 8zaxior8 » 24 lut 2013, 11:45

Witam serdecznie!

Wiem że minęło już parę lat od ostatniej odpowiedzi ale może znajdę to czego szukam. Mianowicie szukam schematu a najlepiej całej dtr-ki do wtryskarki WH z tematu. Dostałem propozycję wykonania nowego sterowania do takiej wtryskarki i poszukuję tego schematu. Widziałem wykonanie takiego sterowania na nowszych czasówkach i przekaźnikach bez żadnego plc i działało dobrze. Myślę że da się wykonać takie sterowanie poniżej 1 tys. PLN Jeżeli ktoś z forumowiczów posiada taki schemat to bardzo proszę o udostępnienie takiego schematu. Pozdrawiam serdecznie!

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Elektronika ogólna”