Stół (podstawa) pod frezarkę CNC

Tematy inne dotyczące mechaniki nie pasujące do żadnego z działów.
Awatar użytkownika

Autor tematu
iras
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 8
Posty: 11
Rejestracja: 11 gru 2016, 21:29
Lokalizacja: warszawa

#11

Post napisał: iras » 21 gru 2016, 14:20

maglo18 pisze:Jak nie znajdziesz nikogo chętnego to ja robiłem w Mechanicy CNC Pruszków.
Dużo kosztowała Cię usługa?



Tagi:


maglo18
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 3
Posty: 210
Rejestracja: 03 mar 2016, 13:54
Lokalizacja: Lesznowola

#12

Post napisał: maglo18 » 21 gru 2016, 14:52

Wyślij zapytanie z takim zdjęciem i opisem to dostaniesz odpowiedz za kilka dni. Ja miałem dwa elementy i zupełnie inna ramę oraz ze względu na gabaryt nie miałem alternatywy. Zapłaciłem za frezowanie oraz szlifowanie 1100 netto. Zdjęcia znajdziesz w wątku z moją frezarką.

Awatar użytkownika

Autor tematu
iras
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 8
Posty: 11
Rejestracja: 11 gru 2016, 21:29
Lokalizacja: warszawa

#13

Post napisał: iras » 22 gru 2016, 19:56

Kolejne pytanie do szanownych kolegów, szczególnie tych którzy używali betonu do budowy CNC. pomyślałem żeby przy budowie mojej maszynki zamiast stali w niektórych miejscach użyć profili aluminiowych wypełnionych betonem. Pytanie tylko jakim, czy Ultra Wysoko Wytrzymałym czy może zupełnie innym. I czy takie rozwiązanie ma sens. Profili alu mam sporo więc... może to niegłupi pomysł. Pozdrawiam i dziękuję za odpwiedź.



maglo18,

Stół jedzie lada dzień do frezowania do MCNC i jakiegoś zabielania, nie wiem co to. Cena dobra bo 525zł (chyba dobra).


maglo18
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 3
Posty: 210
Rejestracja: 03 mar 2016, 13:54
Lokalizacja: Lesznowola

#14

Post napisał: maglo18 » 22 gru 2016, 20:41

iras pisze:Kolejne pytanie do szanownych kolegów, szczególnie tych którzy używali betonu do budowy CNC. pomyślałem żeby przy budowie mojej maszynki zamiast stali w niektórych miejscach użyć profili aluminiowych wypełnionych betonem. Pytanie tylko jakim, czy Ultra Wysoko Wytrzymałym czy może zupełnie innym. I czy takie rozwiązanie ma sens. Profili alu mam sporo więc... może to niegłupi pomysł. Pozdrawiam i dziękuję za odpwiedź.



maglo18,

Stół jedzie lada dzień do frezowania do MCNC i jakiegoś zabielania, nie wiem co to. Cena dobra bo 525zł (chyba dobra).
W MCNC jest dobre to że ja się nie znam ty się nie znasz ale oni wiedzą co mają zrobić.

Awatar użytkownika

Autor tematu
iras
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Czytelnik forum poziom 1 (min. 10)
Posty w temacie: 8
Posty: 11
Rejestracja: 11 gru 2016, 21:29
Lokalizacja: warszawa

#15

Post napisał: iras » 24 gru 2016, 03:11

Panowie... czy prowadnicę korzystniej będzie przykręcić do podstawy a wózek do ruchomego stołu czy na odwrót. Tak na moje myślenie to wózek do stołu a prowadnicę do podstawy, nie sypią się wióry do wózków i ... to jedyne za jakie znalazłem. Jak zwykle dziękuję za pomoc i życzę Wesołych Świąt.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mechanika”