MECHANIKA - 1 ROK STUDIOW 1 SEMEST - UKLAD PRZESTRZENNY !!

Tematy inne dotyczące mechaniki nie pasujące do żadnego z działów.

trzasu
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 3
Posty: 1330
Rejestracja: 10 cze 2007, 00:16
Lokalizacja: o/Bełchatowa

#11

Post napisał: trzasu » 05 gru 2013, 09:40

balbin pisze:
trzasu pisze: po gimnazjum nie jestem :wink:, może nie potrzebnie doszukuję się...
Powinieneś pójść do gimnazjum, aby pisać poprawnie niepotrzebnie i nie dołować europejskiej czołówki :roll:
:oops:



Tagi:

Awatar użytkownika

grg12
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 2
Posty: 1670
Rejestracja: 03 sty 2007, 14:27
Lokalizacja: Wiedeń

#12

Post napisał: grg12 » 05 gru 2013, 10:14

Może w celu wychowania kolejnych baranów utworzyć dział "pomoc w rozwiązywaniu zadań" z gotowymi formularzami do wypełniania.
Form1:
"Dzień dobry
uczelnia ...., rok ..., grupa ćwiczeniowa ... (coby opiekun grupy nie myśłał że autor się ukrywa)
Mam problem z zadaniem:...
Próbowałem podejść do niego w następujący sposób:...
ale napotkałem następujące problemy:...
Mógłby mnie ktoś (a)nakierować na literaturę, (b) sprawdzić poprawnośc rozwiązania, (c)zapropopnować sposób rozwiazania

Podpis: ..."

Form2:
"Zatrudnię osobę do rozwiazania zadania ..., oferty z ceną proszę przesyłać na adres: ..."


balbin
Stały bywalec (min. 70)
Stały bywalec (min. 70)
Posty w temacie: 4
Posty: 71
Rejestracja: 05 gru 2012, 09:56
Lokalizacja: cnc

#13

Post napisał: balbin » 05 gru 2013, 18:24

grg12 pisze: w celu wychowania kolejnych baranów utworzyć dział "pomoc w rozwiązywaniu zadań" z gotowymi formularzami do wypełniania.

Form2:
"Zatrudnię osobę do rozwiazania zadania ..., oferty z ceną proszę przesyłać na adres: ..."
Proponuję Form2 uzupełnić:
- adres uczelni/szkoły na który należy wysłać rozwiązanie( nie może być to email !)
- Nazwisko, imię i tytuł prowadzącego asystenta/nauczyciela, któremu trzeba przesłać to rozwiązanie expresowo.

(po co baran- czyli Sponsor Zlecający ma się trudzić jak już zapłaci... :mrgreen: )

:razz:

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mechanika”