Szukam kilku części proszę o pomoc

Tematy inne dotyczące mechaniki nie pasujące do żadnego z działów.

Autor tematu
Morsfinek
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 6
Rejestracja: 02 sie 2013, 09:49
Lokalizacja: Wawa

Szukam kilku części proszę o pomoc

#1

Post napisał: Morsfinek » 06 sie 2013, 10:50

Witam pięknie,

Szukam takich części w jakimś polskim sklepie



oraz

http://i.ebayimg.com/t/FUEL-PUMP-VACUUM ... zP3VkYBRbe)TBGog~~60_12.JPG


pozdrawiam i mam nadzieję, że ktoś podzieli się linkiem. Niestety nie wiem jak owe części się po polsku nazywają ;]



Tagi:


mc2kwacz
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 2920
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:18
Lokalizacja: gdzieś

#2

Post napisał: mc2kwacz » 06 sie 2013, 11:05

A po co w polskim? Zapłacisz to samo co w zagranicznym +30..40%. Znasz producenta czy też firmę dla której to jest robione, to tam kupuj. Jeśli to w UE to nie ma problemu najmniejszego. Jeśli za oceanem, to też zasadniczo nie, tylko poczekać trzeba dłużej.


Autor tematu
Morsfinek
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 6
Rejestracja: 02 sie 2013, 09:49
Lokalizacja: Wawa

#3

Post napisał: Morsfinek » 06 sie 2013, 11:06

No właśnie sęk w tym że musi to być Polska i musi do mnie dotrzeć do wtorku :)


mc2kwacz
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 2
Posty: 2920
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:18
Lokalizacja: gdzieś

#4

Post napisał: mc2kwacz » 06 sie 2013, 11:26

Z UE spokojnie dotrze, jeszcze szybciej niż z Polski niejednokrotnie. Ostatnio kupowałem uchwyty VDI. W Niemczech było taniej z VAT niż w Polsce bez VAT, i dostawa wszystkiego za 3 dni, bez tłumaczenia że czegoś tam nie ma bo się właśnie skończyło, i doślą :) Zaoszczędziłem ponad 1000zł.
Nie namawiam, tylko sugeruję. Poza tym na 95% marnujesz czas, którego masz mało, pytając tutaj.
Nie prościej napisać jak to się nazywa po angielsku i do czego służy, albo podać link do strony produktu? Może wtedy ktoś coś skojarzy, nawet jeśli sam nie używa. Tak na szybko to jedne co widać, to że jest to do gazów ew pneumatyki. To chyba miało być pytanie o pomoc a nie konkurs?

Kolego, przecież to są zdjęcia z innego tematu (WARSZTAT > POMPA PRÓŻNIOWA), który sam założyłeś. Po co tworzysz nowy temat?
Trzeba było od razu. Wakuometr do podciśnienia kupisz na Allegro lub w sklepach CNC. Złączki hydrauliczne, zawory (każdy się nada) w dowolnym sklepie i markecie budowlanym. Złączki pneumatyczne (do podciśnienia popularne szybkozłączki się nie nadają) też na Allegro i w sklepach CNC. Do tego celu nie potrzeba żadnych specjalnych produktów. Węże do podciśnienia to zwykłe grubościenne (podwójna ściana ze zbrojeniem w środku) przewody PCV. Jeśli elastyczne, bo jeśli sztywne to znowu - cokolwiek.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mechanika”