duza prośba - pomoc w rozwiazaniu zadan z mechaniki ogolnej

Tematy inne dotyczące mechaniki nie pasujące do żadnego z działów.

Autor tematu
salmonella
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 4
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:30
Lokalizacja: Wrocław

duza prośba - pomoc w rozwiazaniu zadan z mechaniki ogolnej

#1

Post napisał: salmonella » 16 cze 2009, 21:33

Baardzo prosze o jakakowiek pomoc w rozwiazaniu ktorys z tych zadan (1-5), jest mi to bezwzglednie potrzebne do jutrzejszego zaliczenia.
Z gory bardzo dziekuje za ratunek!
Załączniki
100_692b.jpg
100_692b.jpg (119.54 KiB) Przejrzano 827 razy



Tagi:

Awatar użytkownika

CNCRob
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 9
Posty: 1319
Rejestracja: 24 cze 2007, 20:42
Lokalizacja: Świdwin / Worcester

#2

Post napisał: CNCRob » 16 cze 2009, 22:26

liczysz na pomoc czy rozwiązanie za ciebie? pokaż co już rozwiązałeś to pomożemy, zrezta co robiłeś cały czas odkąd miałeś to zadanie, że dopiero jak się mocno pali to zaczynasz myśleć o gaszeniu?
- Heidenhain - Siemens - Fanuc -
Able to use the following programmes: FANUC Series 18i-TB, FANUC O-T, SIEMENS SINUMERIC 810D & 840D, ShopMILL, ShopTURN, ManualTURN, HEIDENHAIN CNC ISO, DIN PLUS and TURN PLUS (CNC PILOT) and many more.


Autor tematu
salmonella
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 4
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:30
Lokalizacja: Wrocław

#3

Post napisał: salmonella » 16 cze 2009, 22:30

tak szczerze mowiac, to licze na rozwiazanie za mnie chociaz jednego przykladu. :oops:
fakt, obudzilam sie dosc pozno:/ a do tej pory zajmowalam sie po prostu zaliczaniem innych przedmiotow: analizy, fizyki, przez co nie starczylo czasu na przygtowanie sie na mechanike:/ teraz ten jeden przedmiot moze zawalic caly rok pracy, dlatego prosze o pomoc, to znaczy o rozwiazanie za mnie ktoregos z przykladow :sad:

Awatar użytkownika

CNCRob
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 9
Posty: 1319
Rejestracja: 24 cze 2007, 20:42
Lokalizacja: Świdwin / Worcester

#4

Post napisał: CNCRob » 16 cze 2009, 22:31

powodzenia... :cool: przyda ci się chyba... :twisted:
- Heidenhain - Siemens - Fanuc -
Able to use the following programmes: FANUC Series 18i-TB, FANUC O-T, SIEMENS SINUMERIC 810D & 840D, ShopMILL, ShopTURN, ManualTURN, HEIDENHAIN CNC ISO, DIN PLUS and TURN PLUS (CNC PILOT) and many more.


Autor tematu
salmonella
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 4
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:30
Lokalizacja: Wrocław

#5

Post napisał: salmonella » 16 cze 2009, 22:35

jeju, no niech ktos sie zlituje:( tylko jeden przyklad, bylabym bardzo wdzieczna!

Awatar użytkownika

CNCRob
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 9
Posty: 1319
Rejestracja: 24 cze 2007, 20:42
Lokalizacja: Świdwin / Worcester

#6

Post napisał: CNCRob » 16 cze 2009, 22:52

co oferujesz w zamian?
- Heidenhain - Siemens - Fanuc -
Able to use the following programmes: FANUC Series 18i-TB, FANUC O-T, SIEMENS SINUMERIC 810D & 840D, ShopMILL, ShopTURN, ManualTURN, HEIDENHAIN CNC ISO, DIN PLUS and TURN PLUS (CNC PILOT) and many more.


dell
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 2
Posty: 453
Rejestracja: 23 maja 2007, 06:26
Lokalizacja: znikad

#7

Post napisał: dell » 16 cze 2009, 22:56

dziekuje i to jak sie wszystko zrobi :D
Znudzila mi sie reklama
Niedlugo pojawi sie nowy chomik :D


ma555rek
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 6
Posty: 1214
Rejestracja: 15 paź 2007, 00:45
Lokalizacja: nie ważne

#8

Post napisał: ma555rek » 17 cze 2009, 09:55

Kolego Draco, stajesz się nudny w tym samozwańczym moderowaniu takich postów.
Sam oczywiście g... umiesz w takich belkach i innych zadaniach. Musi to mocno doskwierać.
Więc jak pojawia się taka prośba "zrób za mnie" to powiedz co w niej jest tak strasznie wkurzajacego?. Wspomnienia z młodości o straconych szansach?
Nie umiesz pomóc lub niechcesz to po co się odzywasz?
Po takich wtrętach inni, nawet gdyby mogli pomóc ( lub nawet zrobić za delikwenta - guzik to cie obchodzi) to faktycznie tracą ochotę. Bo znalazł się krzykacz co na każdego wrzeszczy ku uciesze słabszej gawiedzi.
Facet, odpiepsz się od takich tematów, będziesz zdrowszy.
P.S.
Nie przypisuj sobie liczby mnogiej - "pokaż to pomożemy" bo to MY w tej pomocy jak do tej pory Ciebie nie obejmuje.
Chyba że jak w hotelu, gdy do niego wchodzę to jeszcze przed drzwiami słyszę -witaMY. Tylko kto wtedy wita i kto jest MY?
Pasjonat


jasiu...
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 3
Posty: 5358
Rejestracja: 14 lip 2007, 19:02
Lokalizacja: Westfalia

#9

Post napisał: jasiu... » 17 cze 2009, 16:38

a ja myślę, że absolutnie Draco ma rację.

W końcu rozwiązywanie belek absolutnie nie mieści się w profilu tego forum. Takie posty moim (również) zdaniem trzeba tępić. Znalazł ktoś nas na googlach, zarejestrował się, i zaczyna od żebractwa w sprawie rozwiązania przez niego zadań ze szkółki.

Rozumiem, jeśli o taką pomoc poprosiłby człowiek w którymś tam z kolei mądrym poście. W końcu znajomym pewne rzeczy łatwiej się wybacza. Ale wpada ktoś, nie wiadomo skąd i tylko po to, by mu rozwiązać zadanie zupełnie z tematami forum niezwiązane, to mnie też w końcu wk...

Kiedyś gościowi podesłałem prawie gotowca. Niestety, on chciał na gotowo, żeby tylko przepisać. Temat jest tu: https://www.cnc.info.pl/topics13/proble ... htm#110637 - jeśli dziewczyna chce, to na tej podstawie ma szanse swoje belki rozwiązać. Wystarczy tylko przejrzeć zadania z http://limba.wil.pk.edu.pl/~mh/Zadania/ ... /index.htm i nawet taki, co g... umie da sobie radę!

Awatar użytkownika

namemartin
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 2
Posty: 732
Rejestracja: 01 mar 2008, 18:08
Lokalizacja: Warszawa

#10

Post napisał: namemartin » 17 cze 2009, 18:28

Jeśli już mowa o tym. Osobiście także jestem za, aby z miejsca takie posty w koszu lądowały. A dlaczego? A dlatego, że rejestruje się godzina 21:30, a post wlepiony jest już 21:33 i tak jest z każdym. Szuka "pomocy" rejestruje się na kilkunastu forach i liczy na fart. "Pomóżcie" = rozwiążcie za mnie. Sam natomiast idzie grać w Counter Strike :smile:
W dzień obchodź się z żoną jak z przyjacielem, w nocy jak z przyjaciółką.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mechanika”