Sterownik PLC pralka -jak zaprogramować?pomocy

Rozmowy na temat układów elektronicznych sterowania obrabiarek CNC

Autor tematu
Dawid4321
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2013, 15:17
Lokalizacja: znienacka

Sterownik PLC pralka -jak zaprogramować?pomocy

#1

Post napisał: Dawid4321 » 06 lut 2013, 15:26

Hey mam ogromna prośbę do osoób na tym forum nie znam sie na jezyku plc itd dostalem zadanie na studiach i mam zadanie które jest rozwiązane mam przygotowac prezentacje w power poincie krok po kroku (wraz z rzutami ekaranu)jak zaprogramowac krok po kroku w programie lansim. Mogę zapłacic komus za to bardzo mi na tym zalezy. W załaczniku znajduje sie to zadanie. moj mail to [email protected] , gg 2894279
Załączniki
sterowniki plc - lekcja 4 - pralka.rar
(409.26 KiB) Pobrany 174 razy



Tagi:

Awatar użytkownika

ursus_arctos
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 2083
Rejestracja: 11 cze 2011, 18:29
Lokalizacja: Warszawa / Lublin

#2

Post napisał: ursus_arctos » 06 lut 2013, 16:30

Uprasza się o stosowanie znaków interpunkcyjnych oraz wielkich liter na początku zdania. Wydaje mi się, że jest to absolutne minimum dla osoby aspirującej do wyższego wykształcenia.
Prośby o wykonywanie zadań na studia, zwłaszcza za pieniądze, są nieuczciwe, nieetyczne i nielegalne. Gdyby chodziło tylko o wykonanie samej prezentacji czy fizyczne wrzucenie tego do programu (którego kolega może nie mieć), to jeszcze rozumiem, ale z poniższego tekstu
nie znam sie na jezyku plc itd dostalem zadanie na studiach
wnoszę, że to nie kolega rozwiązał to zadanie i zamierza uzyskać pozytywną ocenę kosztem cudzego wysiłku.


Autor tematu
Dawid4321
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2013, 15:17
Lokalizacja: znienacka

#3

Post napisał: Dawid4321 » 06 lut 2013, 16:59

no nie ja i to nie jest zadna tajemnica, znasz sie kolego cos na tym języku plc?umiałbyś zrobic krok po kroku te zrzuty ekranu w Lansimie?

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Elektronika CNC”