Chciałem się zorientować czy ktoś z Was jest zainteresowany posiadaniem wzmacniacza hybrydowego - którego sercem są lampy

Wzmacniacz jest wzmacniaczem słuchawkowym - zatem nie nadaje się do wysterowania kolumn. Idealnie za to radzi sobie ze słuchawkami.
Pokusiłem się o znalezienie konstrukcji która by mi odpowiadała i znalazłem ją na forum audiostereo.pl (link: http://www.audiostereo.pl/SOHA_CLONE_MK ... 56822.html ).
Wzmacniacz zbiera same pochlebne opinie, wg. recenzji dorównuje konstrukcjom za naprawdę grube pieniądze (rzędu kilku kPLN).
Tutaj pojawia się pytanie do Was - czy ktoś jest chciałby podjąć się współpracy ze mną i jest chętny aby wykonać obudowę (+ najchętniej anodowanie) do tego wzmaka? Ja ze swojej strony mogę zaproponowac uruchomienie, wyregulowanie wzmaka - trzeba go tylko wpakować w godną jego klasy budę

Załączam fotki jak do tej pory autorzy realizowali obudowę - to da pojęcie jak mniej więcej wygląda ich obudowa. My jednak niekoniecznie musimy się stosować do tej koncepcji.



W/w obudowa jest zwymiarowana tutaj: http://www.audiostereo.pl/forum_wpisy.h ... 822&p=13#k
Chętni - kontakt przez forum lub priv
