Prasa krawedziowa-jaka?

Prasy, gilotyny, krawędziówki, tłoczniki i wykrojniki, etc...

HUD
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 2
Posty: 463
Rejestracja: 22 kwie 2007, 21:27
Lokalizacja: Lublin

#11

Post napisał: HUD » 11 mar 2012, 19:35

prześlij poglądowy rysunek to wycenię


Pozdrawiam Krzysztof G.

Tagi:


stefan85
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Czytelnik forum poziom 3 (min. 30)
Posty w temacie: 1
Posty: 38
Rejestracja: 15 maja 2009, 13:40
Lokalizacja: PL

#12

Post napisał: stefan85 » 12 mar 2012, 11:34

To ja mam takie pytanie jak to wyceniacie ??

Bo ja biorę przy wycenie 1-2zł od gięcia, czyli jedno takie przetłoczenie ~6zł


uglibugli
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2013, 17:21
Lokalizacja: Kalisz

#13

Post napisał: uglibugli » 28 maja 2013, 18:06

Witam
Zbliżam się do remontu swoich 3 przyczep przy czym potrzebuję zrobić nowe burty typu holenderskiego z pojedynczym trapezem coś takiego jakbym wspawał ceownik na środku ;)
http://allegro.pl/burty-do-przyczepy-d4 ... 94645.html na pierwszym zdjęciu w aukcji są pokazane takie burty ;) Na Youtube znalazłem fajną maszynę do produkcji takich burt i chciałbym zrobić coś na wzór 42 sek filmu ;) No i wszystko jest ładnie i pięknie tylko ze nie mam takiego materiału a kupić takie ceowniki to nie jest taki mały wydatek przy dzisiejszych cenach i chciałbym zrobić z tego co mam w domu. No dobra to teraz konkrety mam w domu dwa dwuteowniki 180 i z tego miałaby być górna i dolna część ramy połączone miałby być rurami fi 100, pózniej dotoczyłbym dwa pierścienie które idealnie pasowały by na tą rurę i do nich chciałbym przyspawać ceownik 120 który wchodził by w ten dolny dwuteownik 180 i zaginał blachę ;)
Miałby to mniejwiecej wyglądać tak: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f0f ... 8299f.html
Co myślicie o takim projekcie ??? liczą się dla mnie szybkie odpowiedzi i sugestie bo w sobote zaczynam projekt a może już teraz ktoś bardziej rozsądny niż ja powie mi ze to nie wypali ;(

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Obróbka plastyczna”