nie trzymanie wymiarów, prussiani rio5

Dyskusje dotyczące przecinarek wodnych
Awatar użytkownika

andryjan
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 4
Posty: 400
Rejestracja: 13 cze 2009, 12:45
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

#11

Post napisał: andryjan » 25 gru 2011, 09:57

Z tego typu przeszkoleniem i zakresem napraw się w pełni zgadzam. Niestety, jak kolega wspomniał, na rynku występują i tacy, którzy ani myślą to robić.


CAD/CAM CAGILA
Porównanie programów dla wycinarek CNC => http://www.cnc.info.pl/topics51/automat ... t18915.htm
Optymalny automatyczny nesting to już połowa sukcesu, kliknij na WWW i dowiesz się więcej :)

Tagi:

Awatar użytkownika

kali77
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 5
Posty: 121
Rejestracja: 29 sty 2009, 14:44
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

#12

Post napisał: kali77 » 27 gru 2011, 15:21

andryjan pisze:Z tego typu przeszkoleniem i zakresem napraw się w pełni zgadzam. Niestety, jak kolega wspomniał, na rynku występują i tacy, którzy ani myślą to robić.
Dlatego trzeba radzić sobie samemu najlepiej...

Mieć kumatego Operatora Water Jet-a, który zajmie się też podstawowym serwisem maszyny i pompy... ja tak zawsze robię... uczę Operatorów. Wtedy mam ten komfort, ze jak do mnie dzwoni to rozmawiamy tym samym językiem i używamy tej samej terminologii. To się opłaca jednej i drugiej stronie. Klient ma pracującą maszynę, a ja nie muszę z byle duperelem jechać całą Polskę. Umawiamy się na konkretne roboty i przeglądy. Klient zaoszczędza w ten sposób, a i ja mam konkretny pieniądz. Dlatego pracuję nad zwiększeniem bazy klientów.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Wodna / Water Jet”