Pompa: wzmacniacz, czy korbowodówka?

Dyskusje dotyczące przecinarek wodnych
Awatar użytkownika

Autor tematu
kali77
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 20
Posty: 121
Rejestracja: 29 sty 2009, 14:44
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

#51

Post napisał: kali77 » 12 lip 2013, 13:03

emge74, Skoro zostałem wywołany do tablicy to się odezwę. ;) A tak z ciekawości, to Kogo reprezentuje Kolega? Bo przypadkowych ludzi tutaj w świecie Water Jet nie ma. ;) Wszyscy się znamy jak łyse konie i niekoniecznie lubimy. ;) Nie jesteś z Jet System. Oni są w odwrocie. Znikają z rynku. Co zresztą nikogo to nie dziwi. Najpierw walki wewnętrzne, tzw. "konkurencja wewnętrzna" pozbawiła firmę fachowców. Sprzedaż zerowa, serwis przypadkowy i chaotyczny. To każdą firmę zabije prędzej, czy później. Próbują spółką córką WJSP zarejestrowaną w Sopocie jakoś ratować się wchodząc innym firmom z branży WJ na ich teren. Czas pokaże na ile to skuteczna strategia. Ich prawo. Konkurencja na rynku to dobra rzecz.

Ale rozmawiajmy merytorycznie. Porównujmy technologię wzmacniaczową i nurnikową. Co lepsze? Co tańsze? I co ma przyszłość?

Wcześniej serwisant JS próbował nieudolnie reklamować pompę OMAX Enduro. To może podejmę ten wątek dla dobra ogółu i zaprezentuję tą pompę:

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 lip 2013, 13:22 przez kali77, łącznie zmieniany 1 raz.



Tagi:


www.kimla.pl_
Posty w temacie: 9

#52

Post napisał: www.kimla.pl_ » 12 lip 2013, 13:21

Szanowni Państwo Emage,

Cała Państwa wypowiedź nie wniosła absolutnie nic do tematu.
Bardzo proszę o merytoryczne wypowiedzi.

Jeśli Szanowni Państwo chcą zapytać o cenę w Polsce jakiejkolwiek części produkowanej przez Accustream proszę napisać zapytanie na adres [email protected] podając jej numer katalogowy a otrzymają Państwo ofertę.

Już ponad 100 waterjetów firmy Kimla pracuje w polskich firmach od 2006 roku.
Wiele z nich dawno przekroczyło 4000h pracy i wciąż pracują bez problemów zarabiając dla swoich właścicieli.
Rozumiem, że Państwa pompy rzadko w ogóle dożywają takich ilości godzin więc nie dziwie się, że trudno sobie Państwu wyobrazić że można bez problemu pracować na takich pompach bez ponoszenia horrendalnych kosztów.

Najlepszym dowodem na to, że pompy Accustream w maszynach Kimla spisują się bardzo dobrze są referencje wystawiane przez naszych klientów.
Każdy zainteresowany zakupem wycinarki wodnej firmy Kimla może takie referencje dostać oraz umówić się na spotkanie u naszych klientów.

Nasi klienci mający waterjety Kimla już od kilku lat mogą potwierdzić koszty utrzymania pompy na poziomie 1.25 USD/h.

Wiem, że wartości te są dla Państwa trudne do zaakceptowania ponieważ nawet nie jesteście w stanie się Państwo zbliżyć do tych wartości, a co dopiero z nimi konkurować.

Dlaczego nie podpisują się Szanowni Państwo nazwiskiem? Czyżby wstydzili się Państwo swoich wypowiedzi? Jeśli o odwadze mowa to przynajmniej u nas wiadomo kto i co pisze.
Jesteście Państwo w stanie podnieść przyłbicę i podyskutować o technologiach stosowanych w maszynach waterjet i kosztach eksploatacyjnych? Chętnie wdam się w najdrobniejsze szczegóły.

Proszę nie kryć się za Nickiem i uśmieszkami ponieważ tak jak wcześniej pisałem świadczą one o nienajlepszym państwa samopoczuciu.
Jeśli Państwo potrzebują trochę czasu na ochłonięcie proszę sobie odpocząć i dać znać jeśli zdobędziecie trochę odwagi do podjęcia merytorycznej dyskusji.


emge74
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 4
Posty: 5
Rejestracja: 04 cze 2010, 09:53
Lokalizacja: wp.pl

#53

Post napisał: emge74 » 12 lip 2013, 14:28

panie kimla - panu już dziękuję
jedno proste pytanie - potok słów - ale odpowiedzi na pytanie
nawet za horyzontem nie widać.

nawet pan dobrze mojego nicka nie potrafi przeczytać
Państwem też nie jestem - jakbym był - to bym azyl Edwardowi Snowden-owi dał.
a mówiłem żeby do lodówki nie zaglądać, chyba że konkurencja
się teraz panu do szafy przeniosła :P (oj strach musi być teraz po koszule sięgnąć)

ale wróćmy do merytoryki - świetny odzew pana Kali77
dzięki za rysunki pompy - nawet sobie zapisałem

jak tak patrze to nic mnie tu nie zaskakuje
pewnie jakbym na warsztat ją wziął to sam bym dał radę
rozebrać i złożyć potem do kupy - skomplikowanie niewielkie

:idea: o, a jakby jeszcze pan podrzucił co to tutaj są za części, które trzeba
wymieniać - wdzięczny był bym

to teraz dla równowagi pan Kali77 wrzuciłby taki rysunek
tej drugiej pompy - pana kimli nawet nie będę pytał o taki materiał
bo pewnie znowu zasypie potokiem słów (a nie daj boże jeszcze
wcześniej do szafy zajrzy) a obrazka i tak nie zobaczymy

--
aaa, jeszcze pan Kali77 pytał i niegrzecznie byłoby odpowiedzieć.
siebie reprezentuje. wiedzy i informacji szukam, a nie takiego pitu-pitulenia

Awatar użytkownika

Autor tematu
kali77
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 20
Posty: 121
Rejestracja: 29 sty 2009, 14:44
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

#54

Post napisał: kali77 » 13 lip 2013, 12:17

emge74, Przykro mi bardzo, ale nie dysponuję wersją elektroniczną rysunków tej pompy. Jednak firma AccuStream sprzedając swoje pompy wyposaża je w bardzo dobrą i szczegółową dokumentację techniczną w wersji papierowej. Jest tam wszystko! Rysunki wybuchowe, schematy instalacji elektrycznej itp itd. Pełen profesjonalizm. Do tego jest jeszcze płyta DVD z filmem instruktażowym dla operatora - wymiana uszczelnień. Rewelacja. Wszystko krok po kroku.

A oto najbardziej popularna wersja pompy wzmacniaczowej AS - 6050. Gorąco polecam. Bardzo udana konstrukcja.

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Wodna / Water Jet”