Pytania Rysunek Techniczny

Dyskusje dotyczące spraw związanych z rysunkiem technicznym

Autor tematu
Babej
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2014, 17:42
Lokalizacja: Ujście

Pytania Rysunek Techniczny

#1

Post napisał: Babej » 21 lut 2014, 17:44

Witam, poszukuje osoby która zna się na rysunku technicznym i byłaby w stanie opracować mi pytania egzaminacyjne. Mam kilka pytań oraz stworzone przez siebie odpowiedzi które wymagają sprawdzenia, przez osobę która się zna. bartosz.ujscie@gmail lub g 2738629 zapłace !



Tagi:


jasiu...
Lider FORUM (min. 2000)
Lider FORUM (min. 2000)
Posty w temacie: 1
Posty: 5341
Rejestracja: 14 lip 2007, 19:02
Lokalizacja: Westfalia

#2

Post napisał: jasiu... » 21 lut 2014, 19:10

Pytania egzaminacyjne na... bo to chyba trzeba zaznaczyć, jaki ma być cel tych pytań, chodzi choćby o poziom.


Autor tematu
Babej
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2014, 17:42
Lokalizacja: Ujście

#3

Post napisał: Babej » 21 lut 2014, 21:14

rysunek techniczny :D Egzamin, Politechnika Poznańska... głównie chodzi mi o zadanie
--- "Wyjasnij za pomocą kładów kształt ceownika położonego poziomo pionowo, i pochylonego lewo (tzw. prawy kierunek pochylenia)
--- "Narysować w zapisie dokładnym zakładkowe połączenie spawane za pomocą 7 SPOIN bez otworowych"
--- "Narysować w dwóch odpowiadających sobie rzutach, w tym przekroju wzdłużnym ŚRUBOWY MECHANIZM SUMOWY LUB RÓŻNICOWY"


gregor1975
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 420
Rejestracja: 25 kwie 2012, 17:30
Lokalizacja: K-K

#4

Post napisał: gregor1975 » 03 mar 2014, 19:12

A ja będę uparty mimo, że podobny mój komentarz na podobnego typu post moderacja usunęła:

Jasiu, czy ktokolwiek inny - jest niezerowe prawdopodobieństwo, że kiedyś takiego "inżyniera" spotkasz u siebie w firmie i wtedy już nie będzie tak miło. Zresztą już teraz nie jest.
I będzie masa napsutej krwi i wielki wkurw. A jak "inżynier" zostanie "doktorem" to będzie absolutnie pozamiatane.

Przerabiałem, co prawda w innej branży

Więc zasadniczo porada na tak postawione pytanie jest równoznaczna ze strzałem w kolano - swoje lub nieznanego kolegi po fachu.

I aby nie było, że się czepiam - student (przyszły "inżynier") miał zajęcia: wykłady, ćwiczenia, miał biblioteki (ogólne, wydziałowe), miał dostęp do netu i sprzętu za free (pracownie komputerowe), miał bonusy w postaci dostępu do wszelkiego rodzaju drogiego dla wszystkich a dla studentów za free oprogramowania, miał dostęp do kolegów i koleżanek studentów. Dlaczego z tego nie korzystał?

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Rysunek techniczny”