Rysunek Techniczny

Dyskusje dotyczące spraw związanych z rysunkiem technicznym

vv3k70r
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 7
Posty: 420
Rejestracja: 01 lip 2007, 17:52
Lokalizacja: trelleborg

#21

Post napisał: vv3k70r » 06 sie 2010, 21:07

Dlatego sie wzialem za obrabiarki...
Bo spawanie i ciecie to jest fajne zajecie, ale odlegle horyzonty wyobrazni odpalaczy fajerwerkow szkodzily mi na nerwowosc.

Tu fajerwerki sa po prostu inne.
Ale przynajmniej po nich nie trzeba zarzadzac ewakuacji i wbjac po SAR.


bumeluję

Tagi:


architekt85
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2012, 22:01
Lokalizacja: internet

Re: Rysunek Techniczny

#22

Post napisał: architekt85 » 04 sty 2012, 22:04

HaWuŚ pisze:Witam serdecznie mam życiowy problem w którym prosiłbym o pomoc.A wiec chciałbym nauczyć się czytać rysunek techniczny bo wiem że w pracy jako operator cnc jest to potrzebne.I moja prośba jest taka skąd wziąć jakieś rysunki i czy polecilibyście mi jakaś książkę związana z rysunkiem technicznym gdzie jest to opisane proszę was o pomoc bo jestem w tym laikiem.
Na samych książkach niestety niczego się nie nauczysz. Polecam lekcje u jakiegoś nauczyciela. Po kilku spotkaniach zauważysz wyraźne postępy.
Ja sam chodzę od 3 miesięcy na lekcje organizowane przez www.StrefaRysunku.pl - i spokojnie mogę te zajęcia polecić.


Pneumokok
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 929
Rejestracja: 28 gru 2009, 15:56
Lokalizacja: Miasto nieudaczników

Re: Rysunek Techniczny

#23

Post napisał: Pneumokok » 04 sty 2012, 23:03

architekt85 pisze:
HaWuŚ pisze:Witam serdecznie mam życiowy problem w którym prosiłbym o pomoc.A wiec chciałbym nauczyć się czytać rysunek techniczny bo wiem że w pracy jako operator cnc jest to potrzebne.I moja prośba jest taka skąd wziąć jakieś rysunki i czy polecilibyście mi jakaś książkę związana z rysunkiem technicznym gdzie jest to opisane proszę was o pomoc bo jestem w tym laikiem.
Na samych książkach niestety niczego się nie nauczysz. Polecam lekcje u jakiegoś nauczyciela. Po kilku spotkaniach zauważysz wyraźne postępy.
Ja sam chodzę od 3 miesięcy na lekcje organizowane przez www.StrefaRysunku.pl - i spokojnie mogę te zajęcia polecić.
gówno prawda,

P.S. akwizytorom dziekujemy ^^
Jeżeli pomogłem kliknij pomógł :)


mdg
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 2
Posty: 700
Rejestracja: 16 gru 2008, 09:16
Lokalizacja: Dzierżoniów

#24

Post napisał: mdg » 05 sty 2012, 07:58

Ta StrefaRysunku.pl to uczy rysować gołe baby a nie rys. techniczny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam

Grzesiek
Samozwańczy programista CNC

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Rysunek techniczny”