zapłacę za kilka lekcji NX przez Skype

NX CAM/Unigraphics

Autor tematu
kazuya997
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Czytelnik forum poziom 2 (min. 20)
Posty w temacie: 1
Posty: 27
Rejestracja: 18 sty 2008, 12:50
Lokalizacja: Rzeszow

zapłacę za kilka lekcji NX przez Skype

#1

Post napisał: kazuya997 » 07 kwie 2016, 17:59

Witam,
potrzebuje kilku lekcji z NXa (najlepiej od wersji 8, sam dysponuje 8.5) najlepiej przez Skype (opcja udostepniania obrazu). Chodzi mi o frezowanie 2,5 osiowe oraz 3 osiowe (na poczatek). Sam znam jakies podstawy i mam ukonczony 3 dniowy kurs, ale jestem na slabym poziomie. Proponuje 25 PLN za 45 minut, powiedzmy zaczynajac w ta sobote (9 kwietnia od 90 minut. Ogolnie to osoba udzielajaca korepetycji moze pic kawe, herbate czy browar, oby miala zainstalowany NX i Skype. Ja mam kilka gotowych bryl, moge przeslac na maila, ale moze to byc i na innych przykladach. Jesli jest ktos chetny to prosze o kontakt, ilosc lekcji uzgodnimy i byc moze potrzebowalbym kiedys wiecej lekcji z frezowania 5cio osjowego lub toczenia. Ja oferuje przyjazna atmosfere i przelew na konto (najszybciej w banku PKO BP). Poki co czekam na jakas propozycje do 17 kwietnia i albo ponowie ogloszenie albo bedzie juz ono nieaktualne bo kogos juz znajde.
Prosze najlepiej o wiadomosci prywatne, odpisze w najszybszym mozliwym czasie a cene tez mozemy uzgodnic (jesli za niska). Po kilku lekcjach mozna tez liczyc na maly bonus (jesli cos z tego zalapie).
Robert



Tagi:


zibi
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1279
Rejestracja: 24 lut 2007, 15:20
Lokalizacja: podkarpackie

#2

Post napisał: zibi » 08 kwie 2016, 06:55

Daj modele na PV.
NX CAD, NX CAM, FREZOWANIE 5AX, ELEKTRODRĄŻARKI WGŁĘBNE I DRUTOWE. PEPS, VERICUT. Pomagam w NX przez Team Viewer. Postprocesory NX.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „NX CAM/Unigraphics”