NX 7.5 problemy

NX CAM/Unigraphics

Autor tematu
bis4
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2012, 13:57
Lokalizacja: Kraków

NX 7.5 problemy

#1

Post napisał: bis4 » 12 kwie 2012, 14:23

Witam wszystkich,

Mam dziwny problem z NX 7.5. Podczas modelowania bryłowego nie wyświetlają mi się poprawnie kontury elementów, występują problemy z odczytem zapisanych brył, wszystko wygląda tak jak by na teksturze brył nie zostawały wczytywane wszystkie powierzchnie lub były zniekształcone. Także podczas wymiarowania elementu, linie wymiarowe są nieczytelne i tworzą dziwne i przypadkowe kreski. Dotyczy to zarówno modeli zrobionych na innych stanowiskach jak i modelów stworzonych przeze mnie. Załączam zdjęcia poglądowe tego problemu.
Pracuję na oryginalnym oprogramowaniu, na moim komputerze działają inne programy CAD/CAM w których nie ma takiego problemu (CATIA v5, SolidWorks, Esprit).
Jeżeli istnieje ktoś kto spotkał się z takim problemem i zna przyczynę powstawania go lub rozwiązanie bardzo prosił bym o odpowiedź
Z góry dziękuje i pozdrawiam


ObrazekObrazek



Tagi:


marcinello3
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 246
Rejestracja: 08 lut 2008, 12:07
Lokalizacja: tarów

#2

Post napisał: marcinello3 » 12 kwie 2012, 19:19

panowie juz którys temat z tym problemem na tym forum! Moze by tak poprzeglądać podobne posty.

Ja zainstalowałem nowe stery od grafy i pomogło.
Jedyne co moge ci pomóc!

Pozdrawiam


Autor tematu
bis4
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 2
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2012, 13:57
Lokalizacja: Kraków

#3

Post napisał: bis4 » 12 kwie 2012, 20:21

Niestety przeinstalowanie sterownika nic nie pomogło, myślałem że zna ktoś może jakieś inne rozwiązanie.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „NX CAM/Unigraphics”