Noże do wykrojników płaskich.

Dyskusje na temat stosowania i doboru narzędzi, głównie skrawających

Autor tematu
AndrzejS
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2012, 02:26
Lokalizacja: Śląsk

Noże do wykrojników płaskich.

#1

Post napisał: AndrzejS » 14 mar 2012, 02:41

Witam serdecznie,

poszukuję firmy lub pomocy jak wygiąć noże, które będą wycinać puzzle z litej tektury na sztanctyglu.

Interesują mnie wykrojniki na około 400 elementów z formatu A3. Żadna firma w Polsce specjalizująca się stricte w wykrojnikach płaskich nie mogła wykonać takiego zlecenia.

Jakaś podpowiedź dobrzy ludzie? :)


ps. miałem olbrzymi problem do którego działu wrzucić ten problem. Wybrałem najbardziej dla tematu neutralny. Jeśli źle, z góry przepraszam. :)



Tagi:


pit
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 311
Rejestracja: 23 cze 2006, 08:02
Lokalizacja: wawa

#2

Post napisał: pit » 14 mar 2012, 17:49

Są gotowe takie noże, a jeżeli kształt jest jakiś nie standardowy to się wygina albo na automacie do wyginania noży albo ręcznie, ale raczej to pierwsze rozwiązanie automatycznie lecz nie obędzie się bez ręcznych korekt bo przy takim kształcie to i maszyna nie da rady bo są ograniczenia wyginania. Poproszę o rysunek abym wiedział o jakim dokładnie kształcie rozmawiamy.


polrex
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2009, 13:14
Lokalizacja: gdynia

#3

Post napisał: polrex » 15 wrz 2014, 19:39

pit pisze:Są gotowe takie noże, a jeżeli kształt jest jakiś nie standardowy to się wygina albo na automacie do wyginania noży albo ręcznie, ale raczej to pierwsze rozwiązanie automatycznie lecz nie obędzie się bez ręcznych korekt bo przy takim kształcie to i maszyna nie da rady bo są ograniczenia wyginania. Poproszę o rysunek abym wiedział o jakim dokładnie kształcie rozmawiamy.




Firma trefl w Gdyni jest w stanie zrobić każdy

[ Dodano: 2014-09-15, 19:42 ]
Firma Trefl z Gdyni zrobi taki wykrojnik.Problem może być tylko ze zbieraniem ze stołu.Chyba,że chodzi o małą ilość

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Narzędzia - frezy, noże, gwintowniki etc ”