Frez do frezarki dolno wrzecionowej, oś 35mm... ktoś wykona?

Dyskusje na temat stosowania i doboru narzędzi, głównie skrawających

fresko
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 4
Posty: 122
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:15
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

#11

Post napisał: fresko » 18 mar 2011, 23:48

siadłem i se policzyłem i wyszło mi za takiego freza jakieś 1254 zł netto , robiliśmy już kilka razy takie duże frezy , są one trudne do zrobienia bo lubi płytka popękać od naprężeń .

wejdź na moją stronę www.freskofrezy.pl potem do galerii zdjęć i znajdź zdjęcie nr. 53.
ten frez jest dorobiony do włoskiej listwy ( jest coś podobny do twojego , wzór jest pochylony pod kątem 45 stopni żeby można było nim frezować łuki , poza tym klient frezował nim całe foszty a następnie odcinał listwy piłą pod kontem ) robiliśmy ich kilka sztuk ma średnice 200 milimetrów



Tagi:

Awatar użytkownika

Autor tematu
mitek
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 5
Posty: 744
Rejestracja: 09 cze 2009, 22:06
Lokalizacja: k/Krakowa
Kontakt:

#12

Post napisał: mitek » 21 mar 2011, 01:06

jeśli ten co ja pisałem będzie w tej cenie to zamawiam.
tyle że zależy mi by był frezowany razem z dołem bo to do listew meblowych więc całe dopasowywanie sporo by było łatwiejsze gdy wszystkie elementy mam powtarzalne a nie rozcinane... gdzie czasami 0,1mm już psuje wszystko. Ten frez przemyślałem tak by na niego wystarczyły mi listwy z mdf 25mm no albo drzewa... choć z tymi łukami teraz się tak zastanawiam. niestety nie mam frezarki z pochylanym wrzecionem... no a tą metodą już paski z mdfu 25mm mi się nie uda wykorzystać
Coś jest niemożliwe do czasu... gdy przyjdzie ktoś kto nie wie że jest to niemożliwe i to zrobi :-D


fresko
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 4
Posty: 122
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:15
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

#13

Post napisał: fresko » 30 mar 2011, 13:54



cad_cam_cnc
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 7
Rejestracja: 25 paź 2011, 21:41
Lokalizacja: Leszno

#14

Post napisał: cad_cam_cnc » 27 paź 2011, 17:49

wykonywalem plytki wymienne do takich frezow. mysle ze moglbym wykonac caly zestaw tj glowice i plytki

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Narzędzia - frezy, noże, gwintowniki etc ”