artCam

ArtCAM, ArtCAM Express, ArtCAM Insignia, ArtCAM Pro

Autor tematu
grzeszko
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 1
Posty: 262
Rejestracja: 03 lip 2012, 20:36
Lokalizacja: Tarnów

artCam

#1

Post napisał: grzeszko » 15 lut 2017, 18:13

Witam, sciągnąłem sobie najnowszą próbną, 30 dniową wersje artCama, pytanie mam banalne, podstawy podstaw no ale nie moge tego obejść. jak sie wyciaga materiał? rysuje powiedzmy 3 kwadraty jeden duży, drugi mniejszy i trzeci najmniejszy i chciałbym przykładowo zrobić piramide do środka, tj w dół., tak jakbym chciał frezować kieszenie. jak sie to robi?. próbuje opcją wyciąganie złożone ale dalej nie mam pojęcia co i jak


dopiero się uczę

Tagi:


barola
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 395
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:34
Lokalizacja: monaghan

#2

Post napisał: barola » 16 lut 2017, 22:45

spróbuj wypełnić każdy kwadrat innym kolorem i klikając dwa razy lewy przycisk lub w narzędzia relifu (chyba) zaznacz edytor kształtu i tam ustawiasz wymiar dla każdego koloru i odejmujesz. Nie jestem na 100% pewien ,ale możesz sprawdzić.


lajosz
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1614
Rejestracja: 13 sty 2009, 20:33
Lokalizacja: Ziębice

Re: artCam

#3

Post napisał: lajosz » 17 lut 2017, 08:13

grzeszko pisze:Witam, sciągnąłem sobie najnowszą próbną, 30 dniową wersje artCama
Przepraszam, że nie odpowiem na Twoje pytanie bezpośrednio, ale .... z ciekwości również ściągnąłem sobie najnowszego Artcama i ..... próba odpalenie tego "cuda" graniczy z cudem, czyli .... nie można uruchomić programu bo brakuje biblioteki aaaaaaa.dll, a owa biblioteka znajduje się w poprawce do systemu KB-098-098-098 (czy jakoś tak) .
Ściągam poprawkę instaluję i dla odmiany ... nie można uruchomić programu bo brakuje biblioteki bbbbbbb.dll i tak z 5 razy.

Zabrakło mi cierpliwości, więc odpuściłem sobie "pięknego nowego" Artcama, czyli ..... sorry, ale nie mogę pomóc.

Oczywiście być może jest tak samo jak w poprzednich Artcamach, ale ... tego nie wiem, więc nie chcę wprowadzać w błąd.

=========
Tak na marginesie, to podczas instalacji w/w cuda, bez pytania instaluje się jakieś Autodesko-owe "dobrodziejstwo" które non-stop siedzi sobie w Tray-u i odpala się razem z systemem.
Na oko wygląda to na przypominacza, że KUPIĆ trzeba nasz cudowny produkt.

Z czystym sumieniem i z przyjemnością odinstalowałem całość.

Awatar użytkownika

artmachining
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 331
Rejestracja: 20 sty 2007, 12:27
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

#4

Post napisał: artmachining » 18 lut 2017, 11:09

Tutaj filmiki dotyczące artcama

pozdr
Adam

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „ArtCAM”