
1. Czy jest możliwość wykonania fazy 45 stopni i 124 stopnie wg załączonego rysunku- w Art Camie i wykonania faz na maszynie eksportując plik wykonawczy ? Jeżeli tak to gdzie szukać info na ten temat ? Ktoś pomoże ?
2. Posiadam ploter o polu roboczym stołu x 1500 y 1500 z 150 dotychczas wycinałem głownie w 2d w sklejce (na wylot )Dokładność w osi Z nie była mi aż tak potrzebna. Na stole mam dość sfatygowane juz tworzywo spienione stół jest skręcany z profili aluminiowych Item. Dokładność w Z ucieka mi do prawie 1mm na długości stołu przy x,y licząc od 0 w miarę trzyma ale już przy x,y 1500 leci prawie do 1mm.
Potrzebuję dokładności w Z-cie minimum 0,25mm !!! Najlepiej do 0,05mm
- wiem ze mogę splanować stół stricte (tworzywo spienione) ale jest już cieniuchne
myślę o podobnym materiale jaki polecacie ?
- czy jestem w stanie utrzymać dokładność stołu w osi Z na tak dużej powierzchni jw. na tworzywie spienionym a jak nie to co polecacie ?
3.Ploter kupiłem używany czym to tworzywo mogło być klejone do aluminiowego stołu
nie mam zielonego pojęcia ?. Stół jest t-rowkowy.
4.Musze wykonać wzorzec zanim się podejmę musi to być wodoodporna sklejka 18mm lub PE 300, 500 i tutaj pytanie czy utrzymam 0,25 dokładność w sklejce mają być wybierane kieszenie z promieniami 1mm na głębokość do 12 mm.
Wielkość moich wzorców jakie mam wykonać od x300 do y500
Dotychczas robiłem hobbystycznie ale kiedy jak nie teraz jak się coś trafi

Jest to mój bodajże 1 wpis proszę zatem o wyrozumienie z uwagi że piszę o 1 w nocy i temat pilny.
