OKAZJA do odsprzedania "używana" licencja Brazil 2

Rhino 3D

Autor tematu
hankusp
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 3
Posty: 3
Rejestracja: 21 cze 2012, 14:03
Lokalizacja: Polska

OKAZJA do odsprzedania "używana" licencja Brazil 2

#1

Post napisał: hankusp » 21 cze 2012, 14:07

Mam do odsprzedania swoją licencję na silnik renderujący Brazil 2 dla programów Rhino / RhinoGold. Całośc w stanie nieuszkodzonym sprzedaję w opakowaniu producenta. Program i licencja komercyjna w pełni sprawna i legalna. W czasie sprzedaży nastąpi transfer praw licencyjnych na nowego użytkownika.

Brazil jest znanym programem wśród projektantów i artystów, którzy mają największe wymagania w stosunku do renderingu. Teraz nowa wersja Brazil, o numerze 2.0, stworzona dzięki współpracy firm McNeel (producenta Rhino) oraz Splutterfish, jest dodatkiem (plug-inem) do Rhino 4.0.

Brazil umożliwia wizualizację na różne sposoby – od wysokiej jakości fotorealistycznych obrazów, po rysunki z linii i ilustracje. Można również w jedej scenie łączyć wykorzystanie materiałów fotorealistycznych oraz rysunkowych, tzw. kreskówkowych (toon materials). Elastyczne ustawienia kamery pomagają w osiągnięci realistycznego efektu. Możemy korzystać m.in. z równomiernego oświetlenie global illumination oraz HDRI.

Brazil świetnie się sprawdza w renderingu produktów we wzornictwie przemysłowym, renderingu biżuterii (plug-in do Rhino polecany przez producenta RhinoGold) oraz wizualizacjach architektonicznych – zarówno wymagających wnętrz, jak i wizualiazacji budynków widzianych z zewnątrz.




kendy
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 3
Posty: 477
Rejestracja: 02 lut 2008, 23:29
Lokalizacja: Wroclaw

#2

Post napisał: kendy » 26 cze 2012, 23:19

Miloby bylo jakbys cene napisal


Autor tematu
hankusp
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 3
Posty: 3
Rejestracja: 21 cze 2012, 14:03
Lokalizacja: Polska

#3

Post napisał: hankusp » 27 cze 2012, 09:18

kendy pisze:Miloby bylo jakbys cene napisal
Zapomniałem o najważniejszym... Jestem Vatowcem, więc program sprzedaję z fakturą VAT. Cena 2900zł netto (3567zł z VAT)


kendy
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 3
Posty: 477
Rejestracja: 02 lut 2008, 23:29
Lokalizacja: Wroclaw

#4

Post napisał: kendy » 27 cze 2012, 09:45

Nie chce byc zlosliwy, ale raczej ciezko nazwac to okazja skoro pelna, nowa wersja kosztuje 3500 netto


Autor tematu
hankusp
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 3
Posty: 3
Rejestracja: 21 cze 2012, 14:03
Lokalizacja: Polska

#5

Post napisał: hankusp » 27 cze 2012, 12:59

kendy pisze:Nie chce byc zlosliwy, ale raczej ciezko nazwac to okazja skoro pelna, nowa wersja kosztuje 3500 netto
Ja znalazłem najtańszą ofertę za 3700 netto (http://www.glasspalace.pl/p643,brazil.html)
To jest 800zł netto taniej za pełnoprawną licencję. Więc jednak jest to zysk ponad 20%. Jeśli jesteś rzeczywiście zainteresowany zakupem to możemy cos jeszcze ponegocjować. kontakt do mnie 608 674 761


kendy
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 3
Posty: 477
Rejestracja: 02 lut 2008, 23:29
Lokalizacja: Wroclaw

#6

Post napisał: kendy » 28 cze 2012, 09:53

Dzieki ale za 80$ kupilem Bryce3D z Metacreations i po prostu z Rhino eksportuje detale a w Brycie tworzy sie sceny o niebo lepsze niz z Brazila :)

EDIT

Prosze...a teraz nawet jest za darmo :)
A to naprawde swietny program. Przynajmniej w mojej opinii. Pozwala tez na robienie animacji.

http://www.daz3d.com/

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Rhino 3D”