ploter co2

Wycinarki i grawerki laserowe oraz ogólne dyskusje dotyczące laserów

Autor tematu
matlix
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 6
Rejestracja: 10 gru 2014, 13:10
Lokalizacja: bb

ploter co2

#1

Post napisał: matlix » 10 gru 2014, 13:27

Witam,
jako jedna z usług sprzedaję pieczątki flashowe, ale niektórzy nie chcą flashowych wolą automatyczne( i wtedy muszę je zamawiać ).
Pomyślałem o zakupie ( leasing ) plotera laserowego, który już będzie w stanie zrobić więcej niż same pieczątki, zwiększając ilość usług jakie mogę zrobić.
Ale szczerze nie mam bladego o tym pojęcia, znalazłem chyba z 10 różnych firm i sam nie wiem od czego zacząć.
Wiadomo na początek nie mam zamiaru kupować czegoś za 30k+ ( bo sam nie wiem co z tego wyjdzie / albo przypadkiem rozwalę urządzenie po pierwszym uruchomieniu :) )

Jak dla mnie nieważne czy urządzenie jest chińskie czy nie,
nieważne czy nowe czy nie , dopóki działa bezproblemowo, ale już inwestując takie pieniądze chciałbym mieć coś sensownego, aby mieć możliwość jak największego zwiększenia ilości usług jakie mogę dokonać.

Oraz trzeba uwzględnić fakt, że nie mam o tym pojęcia kupno czegoś na ebay-u bez jakiegokolwiek supportu trochę zrobi problemy.

Co polecacie?
jakie firmy? ( z jakimkolwiek supportem )
jaki rozmiar maszyny?
jakie dodatkowe opcje( chłodzenie itd. ) ?
jaka cena za coś sensownego?
Na co patrzeć w doborze maszyny? ( moc, pole robocze , chłodzenie , serwis, gwarancja ....)



Tagi:


rendejad
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Specjalista poziom 2 (min. 300)
Posty w temacie: 1
Posty: 438
Rejestracja: 25 paź 2011, 09:02
Lokalizacja: Miasteczko

Re: ploter co2

#2

Post napisał: rendejad » 10 gru 2014, 21:49

matlix pisze:Witam,
jako jedna z usług sprzedaję pieczątki flashowe, ale niektórzy nie chcą flashowych wolą automatyczne( i wtedy muszę je zamawiać ).
Pomyślałem o zakupie ( leasing ) plotera laserowego, który już będzie w stanie zrobić więcej niż same pieczątki, zwiększając ilość usług jakie mogę zrobić.
Ale szczerze nie mam bladego o tym pojęcia, znalazłem chyba z 10 różnych firm i sam nie wiem od czego zacząć.
Wiadomo na początek nie mam zamiaru kupować czegoś za 30k+ ( bo sam nie wiem co z tego wyjdzie / albo przypadkiem rozwalę urządzenie po pierwszym uruchomieniu :) )

Jak dla mnie nieważne czy urządzenie jest chińskie czy nie,
nieważne czy nowe czy nie , dopóki działa bezproblemowo, ale już inwestując takie pieniądze chciałbym mieć coś sensownego, aby mieć możliwość jak największego zwiększenia ilości usług jakie mogę dokonać.

Oraz trzeba uwzględnić fakt, że nie mam o tym pojęcia kupno czegoś na ebay-u bez jakiegokolwiek supportu trochę zrobi problemy.

Co polecacie?
jakie firmy? ( z jakimkolwiek supportem )
jaki rozmiar maszyny?
jakie dodatkowe opcje( chłodzenie itd. ) ?
jaka cena za coś sensownego?
Na co patrzeć w doborze maszyny? ( moc, pole robocze , chłodzenie , serwis, gwarancja ....)

Z doświadczenia innych pozwolę sobie zacytować: mocy lasera i pola roboczego nigdy za dużo.

.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wycinarka Laserowa / Grawerka Laserowa / Lasery”