Problem z wiertarką

Linie produkcyjne, automaty, roboty nie tylko CNC. Przeróbki, modernizacje oraz konstrukcje własne.

Autor tematu
Jarosław B
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 3
Posty: 204
Rejestracja: 08 sie 2006, 09:09
Lokalizacja: Kraków

Problem z wiertarką

#1

Post napisał: Jarosław B » 21 lip 2014, 21:08

Witam.Zakupiłem niedawno wiertarkę stołową z allegro i niestety zrobił się mały problem .To jest właśnie tak kupować rzeczy na odległość .Pytałem się firmy czy nie ma jakiś bić na wrzecionie .Ależ skąd , w końcu jest nowa .Jak przyszła no to już wszystko wiedziałem .Ni będę się tu rozpisywał ad korespondencją do tej firmy bo na tą chwilę nie w tym rzecz .Chodzi o to aby się ktoś podjął przeszlifowania wewnętrznego stożka w tulei . Niestety ma bicia jakieś trzy dychy , tak że jak założę uchwyt wiertarski to na końcu 10-tki wiertła to już jest jakiś milimetr .I tak jak dla mnie to są dwie opcję .Chyba że się mylę .
Pierwsza
Złapać tulejkę za mocowanie łożysk i przeszlifować środek tulei .Oczywiście uchwyt wejdzie więcej ale to akurat nie ma większego znaczenia .
Druga
przetoczyć mocowania łożysk .Nabić tulejki pod łożyska .Następnie zamocować tuleję we wzorcowym stożku i przeszlifować pod łożyska .
Może się mylę w moim rozumowaniu ale nie w tym rzecz. Po prostu potrzebuję to wykonać i to dość szybko .Niestety w Krakowie objeździłem cztery zakłady ślusarskie i nikt nie chciał się tego podjąć lub nie miał czasu . Tuleję mogę wysłać kurierem .Będę wdzięczny za pomoc
Podaję numer telefonu
501-372-508 Jarek

[ Dodano: 2014-07-21, 21:20 ]
Na wszelki wypadek wklejam zdjęcia
ObrazekObrazek



Tagi:

Awatar użytkownika

k-m-r1
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1418
Rejestracja: 23 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: OOL lub DW
Kontakt:

#2

Post napisał: k-m-r1 » 22 lip 2014, 06:49

dział ogłoszenia zlecenia

poprzeglądać bo czasem ktoś doda ciekawe info lub zamiescic post
MACH3 cncTworzenie Makr do palników magazynków THC OHC inneEKRANY dla firm producentów maszyn Budowa sprzedaż wypalarki plazma gaz obrotnice Elektrodrążarki Frezarki Tokarki Giętarki3D inne wg zlecenia 888 703 196 Tomek Komor [email protected]


Autor tematu
Jarosław B
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 3
Posty: 204
Rejestracja: 08 sie 2006, 09:09
Lokalizacja: Kraków

#3

Post napisał: Jarosław B » 22 lip 2014, 08:22

Faktycznie racja.W takim razie proszę moderatora o przeniesienie wątku do tego działu .I w dalszym ciągu czekam na odpowiedz

[ Dodano: 2014-07-23, 07:54 ]
Zaczynam się martwić , że nie ma fachowca co by coś takiego zrobił .Sprawa naprawdę pilna


Autor tematu
Jarosław B
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Specjalista poziom 1 (min. 100)
Posty w temacie: 3
Posty: 204
Rejestracja: 08 sie 2006, 09:09
Lokalizacja: Kraków

#4

Post napisał: Jarosław B » 23 lip 2014, 19:54

W dalszym ciągu czekam na specjalistę

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „INNE MASZYNY i URZĄDZENIA”