Kopia dysku twardego w heidenahain 840

Dyskusje na temat systemu Heidenhaina

Autor tematu
juppik
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Nowy użytkownik, używaj wyszukiwarki
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2009, 11:02
Lokalizacja: Gliwice

Kopia dysku twardego w heidenahain 840

#1

Post napisał: juppik » 15 sty 2009, 10:02

Witam chce zrobić kopie image dysku twardego na takiej maszynie czy jest potrzebny do tego jakis specjalny soft?Mam zamiar użyć Ghosta ale słyszałem że Heidenhain używa specjalnego sposobu partycjonowania dysku.
HELP!!



Tagi:

Awatar użytkownika

easy2002
Moderator
ELITA FORUM (min. 1000)
ELITA FORUM (min. 1000)
Posty w temacie: 1
Posty: 1998
Rejestracja: 27 lis 2004, 19:40
Lokalizacja: Gniew
Kontakt:

#2

Post napisał: easy2002 » 15 sty 2009, 11:13

Witam
Heidenhain 840 ????
... z poważaniem ....pozdrawiam --- Doceń to że, poświęciłem Ci trochę czasu !!! wciśnij "pomógł" to nic nie kosztuje ;-) ---
Moja pierwsza i druga maszynka a trzecia w fazie testu http://www.cnc.info.pl/viewtopic.php?t=2281

Awatar użytkownika

tanifon
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Specjalista poziom 3 (min. 600)
Posty w temacie: 1
Posty: 631
Rejestracja: 22 lis 2008, 13:59
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

#3

Post napisał: tanifon » 15 sty 2009, 11:36

Polecam - Acronis True Image Home 11


" Acronis True Image Home to kompletne narzędzie do tworzenia obrazów twardych dysków lub wybranych partycji, umożliwiające przywracanie ich zawartości, włącznie z systemami operacyjnymi, programami, danymi oraz personalnymi ustawieniami. Jest szybkim i wygodnym programem pozwalającym sporządzać kopie danych bez potrzeby uruchamiania komputera w systemie MS-DOS, dotyczy to również partycji systemowych. Acronis True Image daje możliwość zapisu obrazów oprócz dysków twardych i napędów sieciowych także na dyskietkach, płytach CD-R/DVD-R, CD-RW/DVD-RW, ZIP, Jazz oraz na innych napędach wymienialnych. Oprócz tego wspiera również dyski P-ATA (IDE), S-ATA, SCSI, IEEE1394 (Firewire) i USB 1.0 / 2.0. Dla początkujących użytkowników dobrą wiadomością bedzie obecność wbudowanych kreatorów, pomagających rozpocząć korzystanie z programu. Ciekawym modułem jest scheduler, pozwalających zaplanować tworzenie kopii zapasowych z określoną częstotliwością. Jak na profesjonalny program przystało, Acronis True Image umożliwia stworzenie startowej płyty CD/DVD lub dyskietki. Tak przygotowany nośnik ułatwia proces archiwizacji na wielu komputerach. Producent zaopatrzył swój produkt w dwa dodatkowe narzędzia: Acronis Secure Zone (dane mogą być przechowywane na specjalnej, ukrytej partycji) oraz Acronis Recovery Manager (uruchomienie procesu odzyskiwania bez nośnika bootowalnego). "

Chyba nie ma lepszego.. Polecam!
Skaner 3D, gigantyczne rzeźby, piła motorowa..

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Heidenhain”